Нацгвардійці на Закарпатті відпрацювали пошук і затримку диверсантів

За легендою на один з об’єктів, що охороняють нацгвардійці, намагались проникнути диверсанти. Вони відкрили вогонь, і задіяли БПЛА для скиду гранат на оборнців. Атаку відбила варта, а на пошук нападників, які за попередніми даними розділились на декілька груп, було піднято по тривозі місцевий підрозділ НГУ.
«В короткий час ми розгорнули командно-спостережний і контрольно-пропускні пункти. Це дозволило блокувати район перебування умовного противника і ефективно керувати підрозділами нацгвардії. Наші інженери обладнали мінні загородження, а відділення безпілотних літальних апаратів здійснювало розвідку місцевості з повітря», – розповів офіцер Національної гвардії з позивним «Веселий».
Одна группа умовних умовних диверсантів спробувала прорватись через КПП, але потрапила у мінну пастку і була знешкоджена. Отримавши дані розвідки, нацгвардійці швидко визначили місце, де могли переховуватись інші нападники, та приступили до їхнього пошуку і затримання.
«Ми швидко знайшли одну з груп, яка здійснила напад на об’єкт. Вони не збирались здаватись, відкрили вогонь і були знищені. З іншими довелося попрацювати більш комплексно. Вони знали, що ми їх шукаємо, підготували розтяжки і мали намір покинути місцевість. Ми знайшли їх на території одного з непрацюючих підприємств, роззброїли та затримали» – розповів командир відділення з позивним «Мажор».
Під час тренувань відпрацьовувались не лише дії підрозділів, а і планування операції офіцерами штабу. Вони мали визначити загальну обстановку на території, розгорнути командний пункт, налагодити ефективну систему зв’язку між підрозділами та спланувати застосування усіх задіяних сил і засобів.
До теми
- Від Сколе до Мукачева: унікальна веломандрівка 1912 року очима Рудольфа Вацека
- Як Вуйко, Грузин та Директор почали ветеранський бізнес і вижили
- "Парцели" Йосипа Архія: видано неопубліковані твори письменника
- "Суспільство досі далеке від війни": історія Василя Іванського, ветерана з Ужгорода, який втратив ногу, але не силу духу
- «Ми всі тут для того, щоб наші діти не воювали…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Із вівторка почав курсувати щотижневий безкоштовний евакуаційний рейс потяга № 45 за маршрутом "Суми – Ужгород"
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
До цієї новини немає коментарів