В Ужгороді СБУ та Нацрада з питань телебачення та радіомовлення навчали протидіяти кіберзагрозам
В Ужгороді кіберфахівці СБУ спільно з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення провели практичний семінар-тренінг із кібербезпеки та цифрового захисту для представників регіональних медіа.

