Разом до перемоги! «АТБ» передала бійцям 93 ОМБр «Холодний яр» автомобілі спецпризначення та дрони

«Завдяки такій техніці бригада зможе комфортно та швидко розгорнути у будь-якому місці пункт управління, що забезпечить надійне управління та зв'язок під час виконання оперативних бойових завдань», — розповідає командир 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» полковник Павло Паліса. Щодо дронів, то сьогодні вже всі знають, що сучасну війну називають війною дронів. Їх використовують скрізь де тільки можна уявити: для розвідки, коригування вогню, супроводження штурмових груп тощо. За словами Павла Паліси, БПЛА різних типів зараз є універсальним засобом, який забезпечує оперативність та ефективність ухвалення рішень, зберігає життя нашим бійцям і дозволяє наносити прицільні удари по позиціях супротивника.
«Хочу подякувати «АТБ» від особового складу бригади, від бійців, від командування за вашу підтримку та допомогу. У надзвичайно важкий час це надихає, надає сил та віри у неминучість нашої перемоги. Від командування бригади на знак вдячності хочемо презентувати символічну бригадну табличку та мотиваційний прапор 93 ОМБр «Холодний яр», — сказав Павло Сергійович.
Як наголошує голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації, величезну підтримку, яку надає сьогодні відповідальний бізнес силам оборони і суспільству загалом, не можна нічим виміряти.«Наша 93-тя окрема механізована бригада загартовувалась у найгарячіших точках, які були і є зараз на фронті. Ця бригада на 70 відсотків складається з хлопців, що є синами нашої Дніпропетровщини. Насамперед хочу подякувати усім славним захисникам нашої держави, котрі вже півтора року ведуть тяжкі бої та міцно тримають стрій. Завдяки їхнім зусиллям ми можемо тут жити більш-менш мирним життям», — каже Сергій Лисак.
За рік «АТБ» збільшила суму сплати податків майже на мільярд гривень. Попри масштабні руйнування, численні ракетні удари, дефіцит електроенергії тощо компанія продовжує самовіддано працювати, сплачувати всі податки, наповнюючи бюджети. Протягом буремного 2022-го до бюджетів всіх рівнів «АТБ» перерахувала 20,44 млрд грн., що становить майже половину від показників всієї галузі ритейлу. З самого початку воєнного вторгнення ворога «АТБ» перейшла на особливий режим роботи, ставши форпостом продовольчої безпеки всієї країни. Компанія передала українським захисникам десятки тонн провіанту та понад тисячу автомобілів спеціального призначення. Загальна сума допомоги вже перевищує 450 мільйонів гривень і продовжує стрімко зростати.«Фактично вони теж перебувають на фронті – на продовольчому фронті. Допомагаючи Збройним силам, вони також системно підтримують нашу економіку, сплачуючи податки та збори. А це дозволяє нам рухатись вперед і розвиватись навіть у непростий воєнний час», — підкреслив він.
«Від щирого серця я дякую нашим захисникам і захисницям за те, що ми маємо можливість жити та працювати у вільній державі, — зазначає Наталія Шаповалова, генеральний директор ТОВ «АТБ-Маркет». — Повертайтесь додому з перемогою! А ми завжди будемо докладати максимум зусиль, аби наша держава була сильною, міцною та вільною. Слава Україні!»
Микола Чорний
До теми
- «Полон — це дрібниці, найстрашніше — бачити, як гине Маріуполь»: історія захисника Азовсталі Геннадія Збандута
- "Так ми продовжуємо справу Данила Богуславського": закарпатські волонтери передали захисникам 27 дронів
- «У Норвегії під вартою краще, ніж у Росії на волі»: історія бійця Столяра з 128-ї бригади
- «Я міг би стати офіцером, але краще залишуся солдатом. Люблю бойові виїзди, адреналін, двіж…» Історія бійця 128-ї бригади Тимура
- Сьогодні на Закарпатті стартує Український тиждень імунізації
- Михайло Маркович: «За старими фотографіями — велика історія і зниклий світ, який треба відкривати»
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Подорож потягом з України до країн ЄС без тривалих зупинок на кордоні, пересадок та очікувань. Для мешканців Ужгорода це незабаром стане реальністю
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «Ми не готуємо солдатів, ми готуємо патріотів» – Олександр Сіденко про нову модель предмета «Захист України»
До цієї новини немає коментарів