В Ужгороді за два дні обміняли понад 3 тисячі ламп розжарювання на світлодіодні

Понад 3 тисячі ламп розжарювання на світлодіодні обміняли в Ужгороді за два дні. Про це Суспільному розповів керівник Закарпатської дирекції "Укрпошти" Сергій Калій. За його словами, з 6 лютого обміняти лампи можна буде в усіх районах області.
Три хвилини триває процедура обміну ламп, каже операторка ужгородського поштового відділення Оксана Мучичка. "Все просто. Людина приходить, дає ідентифікаційний код та паспорт. Ми вводимо це і міняємо п’ять лампочок: п’ять на п’ять. По "Дії" теж реєструвалися. Приходять, вводимо ідентифікаційний, в додатку "Дія" вже є дані і видаємо лампочки, які людина собі замовила. Є з широким цоколем та з вузьким", — розповіла жінка.
Обміняти лампи розжарювання на світлодіодні прийшла ужгородка Ганна. "Дала паспорт, старі лампочки, а в замін — нові. Це вся процедура. Я дуже задоволена, що міняють ці лампочки, тому що це вигідно", — каже відвідувачка.
За два дні, 31 січня та 1 лютого, в Ужгороді охочі обміняли понад три тисячі ламп у поштових відділеннях. Розповів керівник Закарпатської дирекції "Укрпошти" Сергій Калій. За його словами, проєкт обміну стартував в Україні 30 січня, в Ужгороді — 31-го.
"Це проєкт, який втілюється в життя і реалізується за допомогою Євросоюзу, Єврокомісії. В Україні патронатом цього проєкту є Міністерство цифрової трансформації та Міністерством економіки. Безпосереднім оператором цього проєкту є ми — "Укрпошта". Ми отримуємо першу хвилю заміни. Це біля 600 тисяч лампочок. У цілому ми очікуємо значно більші обсяги. Якщо Євросоюз декларував загальну кількість лампочок на всю Україну близько 50 мільйонів, то частка в Закарпатській області близько 2 мільйонів лампочок безпосередньо буде запропоновано для обміну", — розповів чоловік.
За словами Сергія Калія, у відділеннях пошти єлампи двох видів — з цоколями Е27 та Е14 різних виробників. "Лампи ми отримуємо широкого асортименту. Тобто вони можуть бути різні по конфігурації, різні по своїй потужності, від різного виробника та країни. Тому що постачальниками є багато країн Європейського Союзу. Вони всі сертифіковані, всі екологічні, якісні. Навіть якщо в когось виникнуть якісь проблеми, трапляється, лампочка якась дефектна чи з якихось причин вона не світить. Повернувшись на поштове відділення, ми цю лампочку поміняємо на справну", — каже директор.
Обміняти лампи розжарювання на світлодіодні можна в будь-якому відділенні Ужгорода з 8-20.00. з 6 лютого це можна зробити також в інших районах області.
До теми
- «Я найстарший у бригаді, мені скоро 60, але за фізичною підготовкою можу дати фору набагато молодшим хлопцям. Стара закалка…» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
- Вікторія Тимчик - про те, як Закарпаття адаптує стратегії імунізації до унікальних реалій прикордонного регіону
- «Полон — це дрібниці, найстрашніше — бачити, як гине Маріуполь»: історія захисника Азовсталі Геннадія Збандута
- «У Норвегії під вартою краще, ніж у Росії на волі»: історія бійця Столяра з 128-ї бригади
- «Я міг би стати офіцером, але краще залишуся солдатом. Люблю бойові виїзди, адреналін, двіж…» Історія бійця 128-ї бригади Тимура
- Сьогодні на Закарпатті стартує Український тиждень імунізації
- Михайло Маркович: «За старими фотографіями — велика історія і зниклий світ, який треба відкривати»
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
До цієї новини немає коментарів