У Рахові в дитячій бібліотеці відбулось свято любові, радості і сміху

Розповідали про традицію цього дня, в цей день потрібно дарувати” валентинки”, листівки у формі серця. Зміст може бути різним: просте “Я люблю тебе” або романтичний вірш. Вважається, що валентинки мають бути червоного або білого кольору. Найпопулярніший подарунок на День закоханих – троянди, одна або букет. А от ще гарний подарунок це книга. У книзі написано багато оповідань про чисте кохання… Незважаючи на те, що лютий місяць холодний та морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо в ньому світле та чарівне свято – день святого Валентина. Саме тому у це свято, бібліотека Рахова перетворюється на простір, де вирує атмосфера любові!
У Рахові зустріла гостей бібліотеки, завідувачка закладом Єва Дідик, розповіддю про те, що любов — почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання. Вона розповіла про те, що виявляється, святий Валентин «живе» в Україні. Його мощі вже більше двох століть зберігаються в храмі Різдва Богородиці в місті Самбір на Львівщині. Нині сюди з’їжджаються десятки молодих людей на святкове богослужіння, щоб попросити Святого про сокровенне.
Любов Лазоряк – бібліотекар відділу обслуговування розповіла дітям про походження свята та про те, що такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання. Вона презентувала відвідувачам підготовлену книжкову виставку «Неймовірні історії кохання». В цей день свої почуття ми виражаємо так званою «валентинкою», листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята. Олеся Мартиш – бібліотекар читальної зали провела з дітками майстер-клас на якому малеча з ентузіазмом вирізала, малювала, клеїла та виготовляла „валентинки”). Далі завідувачка запропонувала діткам зізнатися в любові до бібліотеки – облаштувати стенд, який бібліотекарі підготували раніше – на червоних сердечках написати за що вони люблять та відвідують бібліотеку та приклеїти їх на стенд «Зізнайся бібліотеці в коханні».
Несподіваним сюрпризом для діток були солодкі подаруночки від нашого постійного користувача-джентельмена Сашка Томашука – всі дівчатка отримали від нього солодкий подаруночок та листівку-валентинку!) Ще одним подарунком до свята стала оригінальна яскрава тематична фотозона, яку для діток підготувала бібліотекар читальної зали. Користувачі бібліотеки із захопленням її розглядали та фотографувалися біля неї на згадку). В свою чергу, бібліотека вітала відвідувачів солодкими та яскравими подарунками, створюючи гарний настрій та приємний спогад. Саме у цей найромантичніший день у році, коли, здається, кохання витає у повітрі, відбулося рандеву з книгою. Ось так романтично, весело та цікаво пройшов чарівний Валентинів день в Рахівській бібліотеці!
Олена Боднар, Карпатський об`єктив
До теми
- «Полон — це дрібниці, найстрашніше — бачити, як гине Маріуполь»: історія захисника Азовсталі Геннадія Збандута
- «У Норвегії під вартою краще, ніж у Росії на волі»: історія бійця Столяра з 128-ї бригади
- «Я міг би стати офіцером, але краще залишуся солдатом. Люблю бойові виїзди, адреналін, двіж…» Історія бійця 128-ї бригади Тимура
- Сьогодні на Закарпатті стартує Український тиждень імунізації
- Михайло Маркович: «За старими фотографіями — велика історія і зниклий світ, який треба відкривати»
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
- «Діти – моя найбільша мотивація, я тут, щоб росіяни не дійшли до мого дому…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
До цієї новини немає коментарів