Використовують різні моделі кулеметів. Гвардійці показали, як тренують ловців «Шахедів»

Бійці постійно вивчають будову кулеметів, більш досвідчені передають свої знання іншим. Аби зброя не підводила у відповідальні моменти, її треба постійно чистити та змащувати. Отже потрібно знати всі деталі і швидко розбирати та збирати механізми.
Кулемети, окрім іншого, використовують і для прикриття повітряного простору. На полігоні бійці виконують бойові стрільби в різний час з різних моделей цієї потужної зброї.
«Інженери розробили спеціальні турелі, які дозволяють вести вогонь не лише по наземних цілях, але і забезпечують зручне і ефективне ведення вогню по літальним апаратам. Це дуже корисні і цікаві тренування, адже ми маємо змогу практикувати наші навички. Набоїв і часу повністю вистачає, аби відпрацювати стрільбу як вдень, так і вночі», – поділився кулеметник з позивним «Клен».
Окрім кулеметних розрахунків тренуються і мобільні вогневі групи. Їхня задача – вчасно прибути у визначене місце, підготуватись до стрільби, знайти ціль і вразити її. Для цього всі мають діяти швидко та злагоджено. Адже від цього залежить, чи буде збитий ворожий безпілотник, чи ні.
«Вправи, які ми виконуємо забезпечують ефективність ведення вогню по повітряних цілях, які низько летять. А саме – безпілотним літальним апаратам. Є великий комплекс, який використовується для оборони країни. Починаючи від зенітно-ракетних розрахунків, так і кулеметних відділень. Це загальний комплекс, і на кожному з етапів, кожен відіграє свою роль», – розповів гвардієць з позивним «Мольфар».
Складність ведення вогню по повітряним цілям полягає в тому, що вони рухаються в трьох вимірах. До того ж під час прицілювання стрілець має брати упередження враховуючи закони балістики. Підготувати кулеметника неважко, каже «Мольфар», а, щоб перетворити його на вмілого ловця «Шахедів», потрібен час та практика. Тому стрільби проходять постійно, і гвардійці використовують різні моделі кулеметів. Це дозволяє мобільним вогневим групам виконувати завдання більш ефективно.
До теми
- «Полон — це дрібниці, найстрашніше — бачити, як гине Маріуполь»: історія захисника Азовсталі Геннадія Збандута
- «У Норвегії під вартою краще, ніж у Росії на волі»: історія бійця Столяра з 128-ї бригади
- «Я міг би стати офіцером, але краще залишуся солдатом. Люблю бойові виїзди, адреналін, двіж…» Історія бійця 128-ї бригади Тимура
- Сьогодні на Закарпатті стартує Український тиждень імунізації
- Михайло Маркович: «За старими фотографіями — велика історія і зниклий світ, який треба відкривати»
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «Ми не готуємо солдатів, ми готуємо патріотів» – Олександр Сіденко про нову модель предмета «Захист України»
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
До цієї новини немає коментарів