На кордоні зі Словаччиною викрито оборудку із приховуванням імпортного товару на 1,5 млн грн

Порушником митного законодавства виявився керівник іноземного підприємства, який не вказав у товаросупровідних документах дороговартістний вантаж.
На митний пост «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, прибула вантажівка, у напівпричепі якої переміщувалися набори посуду в асортименті та різна побутова техніка. У документах зазначалися відправник вантажу чеська фірма, а отримувачем – київське підприємство.
За даними Єдиної автоматизованої інформаційної системи митних органів, загальна вага вантажівки з товаром становила 28,1 тонну, що на 3,7 тонни більше, ніж заявлено в документах.
Після розвантаження всього товару та його перевірки митники виявили велику партію посуду, не заявлену в документах. Зокрема: 1062 комплекти (по 3 предмети кожний) та 30 наборів посуду (по 10 предметів кожен), торгової марки Tefal, китайського виробництва, які знаходилися у 561 коробці.
За словами водія вантажівки, виявлений товар завантажувався на складі у Чехії без його участі, тому він не відає що і скільки переміщував.
Невдовзі з’ясувавлося, що керівник чеської фірми подав митному органу документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості, маркування. Орієнтовна загальна вартість виявленої партії товару становить майже 1,5 млн грн.
Таким чином відносно іноземного підприємця складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають не лише штраф – від 50 до 100% вартості предметів правопорушення, а й їх конфіскацію.
Не заявлений товар вилучено, а справу скерують до суду для винесення рішення.


До теми
- Судитимуть посадовця Свалявської міськради, який організував незаконне сміттєзвалище площею понад 2,7 тис. кв. м
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- На Закарпатті весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- На Закарпатті викрито масштабні бюджетні махінації з вирощування кукурудзи в аграрному інституті: завдано майже пів мільйона збитків
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Військовослужбовці 128-ї бригади та 15 ОГШБ отримали високі відомчі відзнаки
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- Рятувальники Закарпаття ліквідували наслідки російської атаки
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- На Закарпатті підтверджено законність вироку вітчиму, який довів падчерку до самогубства
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення

До цієї новини немає коментарів