Закарпаття: Регіональна комісія ТЕБ та НС рекомендувала перевести навчання в школах на дистанційну форму

Якщо минулі шість тижнів спостерігався спад захворюваності, то за останній — кількість нових виявлених випадків в області зросла на 87%.
«Та найголовніше – хворіють наші діти. Протягом останніх семи днів у 4 рази більше фіксують випадків інфікування COVID-19 серед молодшого населення. У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації провів позапланове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», — зауважив Віктор Микита.
Очільник краю разом із представниками профільних департаментів облдержадміністрації, медичними працівниками, головами РДА та територіальних громад обговорили можливості розв'язання питання щодо зниження кількості захворілих дітей. Єдиний дієвий спосіб захисту від важкого перебігу хвороби – імунізація, але двома дозами вакцини щеплено тільки 0.6% та 5% дітей 12-15 років та 16-17 років відповідно. Сьогодні завантаженість дитячих ліжок, виділених для лікування COVID-19, становить 55%.
Зважаючи на статистичні дані, рішенням комісії рекомендували райдержадміністраціям, виконавчим комітетам місцевих рад терміново провести засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС і прийняти рішення про переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання. Окремо голова облдержадміністрації зупинився на питанні поширення небезпечного вірусу – полімієліту. Сьогодні зафіксовано новий підтверджений випадок у Закарпатті.
«Дитина, у якої виявили вірус поліомієліту, перебуває в одному із лікувальних закладів Львові. Вона не була щепленою, оскільки батьки відмовилися від імунізації. Робота щодо запобігання поширенню хвороби триває. Вчергове нагадали, що найбільш уразливими до неї є діти», — наголосив Віктор Микита.
Поліовірус може вражати центральну нервову систему, спровокувати параліч, а також стати причиною смерті. Рівень охоплення щепленнями проти цього захворювання в регіоні й досі залишається низьким. І це в той час, коли вакцини безпечні, безоплатні та доступні для кожного.
Закарпатська ОДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Від Сколе до Мукачева: унікальна веломандрівка 1912 року очима Рудольфа Вацека
- Як Вуйко, Грузин та Директор почали ветеранський бізнес і вижили
- "Парцели" Йосипа Архія: видано неопубліковані твори письменника
- "Суспільство досі далеке від війни": історія Василя Іванського, ветерана з Ужгорода, який втратив ногу, але не силу духу
- «Ми всі тут для того, щоб наші діти не воювали…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Дівчина, яка завжди читає: Олександра Артюхіна про перекладацьку справу і свій перший великий роман
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- Цьогорічний лауреат премії Петра Скунця Віктор Новграді-Лецо – про творчість, премію та плани на майбутнє
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
До цієї новини немає коментарів