Акція Pet Kupa: Угорські екоактивісти разом із закарпатцями виловили 5 тонн відходів із Тиси

Акція Pet Kupa: Угорські екоактивісти разом із закарпатцями виловили 5 тонн відходів із Тиси
Понад 5 тонн відходів зібрали учасники змагання на човнах на Тисі в Угорщині.

 

Акцію Pet Kupa організували під егідою угорського президента Яноша Адера та за підтримки Міністерства інновацій та технологій, - пише Varosh.

Пластикові відходи, які припливли переважно з України та Румунії з паводком ще на початку року, стали помітними в багатьох місцях річки та озера Тиса, на березі, а також у заплавному лісі.

Pet2

11 команд за три дні зібрали 1222 мішки сміття. А потім відсортували його на березі. Близько половини зібраних відходів – це пластикові пляшки. Але серед іншого – холодильники, телевізори, ізоляційні матеріали та навіть бочки з олією.Mycollagesміття

Частина зібраних відходів, що підлягає вторинній переробці складає, близько 60 %.

gal-113533

gal-113547

gal-113512

gal-113554

gal-113540

gal-113505

gal-113519

Серед волонтерів та учасників конкурсу були також закарпатці.

«Цього року я мав чудову нагоду взяти участь у змаганнях Pet Kupa з прибирання сміття на човнах та каное на річці Тиса та озера Тиса в місті Тісафюред в Угорщині. За три дні змагань 11 команд зібрали більш ніж 5 тон сміття! Наша команда під назвою “Funrafting” складалась із шести чоловік і зайняла п’яте місце. Для першого разу – це хороший результат, – ділиться враженнями екоактивіст з Берегова Віктор Бучинський. – Але метою змагань PetKupa є не перемога, а очищення річки Тиса від сміття! Я повернувся додому з неймовірними враженнями, досвідом і новими знайомствами».

 

22 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів