Власниками нових банківських карток АТБ-Pay стали вже більш як 350 тисяч українців: які переваги, нові можливості та призи вони одержали

Так, у вересні призи (електронні сертифікати номіналом 500 грн.) одержали 1667 осіб. Місяцем раніше, у серпні, пощастило 1382 клієнтам магазинів «АТБ». Призовий фонд розіграшу серед власників карток АТБ-Pay за два останні місяці перевищив 2 мільйони гривень! Нагадаємо, що розіграш регулярно проходить у чат-боті у популярному месенджері Viber.
Варто зазначити, що цей унікальний для вітчизняного ринку банківський продукт, окрім очевидних переваг знайомої багатьом українцям пластикової картки Visa Gold (вельми зручної для використання та безоплатної для здійснення більшості транзакцій), дає можливість одержувати максимально можливу знижку на продукти в супермаркетах «АТБ». Навіть якщо на ті чи інші товари вже надана знижка в межах акційних пропозицій, на них однаково діє додатковий бонус у разі розрахунків такою платіжною карткою.
«Наше завдання не просто емітувати мільйони карток, а зробити АТБ-Pay основною банківською карткою для клієнта, створювати нові зручні сервіси… Разом із нашими улюбленими клієнтами та партнерами ми будемо змінювати фінансовий сектор України в інтересах споживача», – повідомив на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор і голова ради директорів корпорації «АТБ».
Уже сьогодні оформити пластикову картку АТБ-Pay можна в будь-якому відділенні «Райффайзен Банку».
Також у більш ніж двох сотнях супермаркетів торговельної мережі «АТБ» по всій Україні працюють представники банку, які на місці допомагають усім охочим швидко оформити й одержати таку вигідну платіжну картку. У вересні стартувала видача карток АТБ-Pay в магазинах Львівської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької областей. На жовтень заплановане розширення проєкту на Івано-Франківську, Рівненську, Тернопільську та Хмельницьку області.
Станом на цей час у всіх 24 областях країни працюють 1262 супермаркети лідера українського ритейлу. На прилавках кожного з них представлено понад 3,5 тисячі найменувань продукції, близько третини з якої є товарами власних торгових марок. Нагадаємо, що цього року число постійних покупців торговельної мережі стало більшим за чотири мільйони. І ця цифра стрімко зростає, оскільки в багатьох регіонах країни відкривають нові супермаркети «АТБ». Усе більше українців віддають перевагу гарантовано свіжим продуктам та якісним товарам першої необхідності за чесними та демократичними цінами. Цим комфортні магазини «АТБ» відомі вже більш як чверть століття.
Як взяти участь у розіграші цінних призів:
- Крок перший — оформити картку АТБ-Pay.
- Крок другий — відсканувати QR-код на сайті банку та підключитися до чат-бота «АТБ» у месенджері Viber.
- Крок третій — протягом місяця зробити в магазинах «АТБ» покупок на 1 тис. гривень (одним або декількома чеками).
Кожні витрачені наступні 500 грн. дають додатковий шанс на участь у розіграші. Наприкінці місяця переможцям приходять SMS-повідомлення та надається можливість самостійно вибрати категорію товарів або послуг, на яку можна буде витратити подарунковий сертифікат.
Три прості способи одержати банківську картку АТБ-Pay
- Отримати у консультанта «Райффайзен Банку» у магазинах «АТБ» вашого міста. Необхідно мати при собі паспорт й ідентифікаційний код (ІПН). Оформлення займе не більше 10–15 хвилин, що дозволить у цей же день почати заощаджувати на покупках солідні суми.
- У будь-якому відділенні «Райффайзен Банку» – знайти найближче відділення банку зараз.
- Замовити картку також можна на сайті «Райффайзен Банку».
Ганна Козлицька
До теми
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- Мріє повернутися у звільнений Маріуполь: Кіра Обединська про поранення, вивезення у ДНР і нагороду "Майбутнє України"
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
До цієї новини немає коментарів