Історія успіху: Як родина з Німеччини переїхала на Закарпаття та виготовляє дерев'яні іграшки

Історія успіху: Як родина з Німеччини переїхала на Закарпаття та виготовляє дерев'яні іграшки
Дерев'яні іграшки вже давно перестали асоціюватись з поганим дитинством і зараз навпаки викликають розуміння якості та краси.

 

Райнгард та Юлія Блох мають слов'янське коріння, але ще у 70-ті роки їхні батьки переїхали жити до Німеччини. Там пройшло їхнє дитинство та все свідоме життя. А кілька років тому пара вирішила змінити місце проживання. Розглядали різні варіанти, окрім України. Та коли приїхали до Трускавця разом з батьками оздоровитися, думка про нашу країну змінилася. Почали частіше приїжджати сюди на канікули і згодом зрозуміли - саме тут хочуть оселитися. Разом з двома дітьми Райнгард (якого у нас називають Роман) та Юлія переїхали в Ужгород. Та обзавелись хазяйством.

— У нас є кури, гуси, собаки, котики та навіть 2 вівці. Зараз чекаємо поповнення. Ми дуже хотіли завести якесь господарство і залюбки доглядаємо за тваринами.

А півроку тому родина вирішила почати створювати дерев'яні іграшки.

— Ми йшли в гості до друзів де є діти. Потрібно було купити якусь іграшку в подарунок. Все, що зараз є в магазинах не надто якісне, дерев'яні іграшки виготовлені в Китаї. Нашого майже нічого немає. Тут і з'явилась ідея створити щось. Надихнула нас улюблена іграшка сина. Це молоточок, яким потрібно забивати дерев'яні циліндри прикладаючи різну силу. Ми створили свій, покращений варіант такої іграшки. І далі пішло, поїхало.

Зараз у компанії "Wald brief", що перекладається, як лист з лісу, є кілька серій незвичайних іграшок. Пірамідка, кожне кільце якої створене з іншої породи дерева, загадкові дуги з яких можна складати різні фігурки, пазли, балансуючі бруски, набори з будиночками та дерев'яне лего. А ще дерева. Їх представлено 12 штук різних форм. Пара каже, що дерева це невід'ємна частина нашого життя, тому діти повинні звикати до того, що коли будуєш навіть іграшкове містечко, там обов'язково мають бути дерева. Тоді, коли вони виростуть, ця думка залишиться в них і транслюватиметься вже у дорослому житті.

До речі, до дерев у родини особливе ставлення. Для своїх іграшок вони закуповують тільки ліцензійну деревину, а замість кожного дерева, яке використали, висаджують 3 нові.

Філософія присутня в кожній іграшці, тому до них немає інструкції. Наприклад, кожен дерев'яний кубик чи кільце можна порівнювати з людиною. І пояснити дитині, що є люди м'які за характером як м'які породи дерева, а є тверді духом, та ні ті, ні ті не погані, а просто різні.

Всі іграшки екологічно чисті, їх не фарбують, натомість покривають лляною олією. Також не застосовують металевих деталей.

В майбутньому пара планує продавати іграшки в магазинах. В перспективі плани про вихід на міжнародний ринок.

Mukachevo. net

 

27 грудня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів