Закарпатські патрульні подарували дітям з нагоди Дня знань значки і книги

Під час святкових заходів поліціанти не лише забезпечували громадський порядок та безпеку, а й звернулись до учнів, батьків та вчителів освітніх закладів з вітальним словом, повідомили у ПП Ужгорода та Мукачева.
"Настане час, коли кожному з вас доведеться обирати свій шлях. Ви всі майбутні лікарі, рятувальники, інженери і, можливо, навіть поліцейські. Та не зважаючи на те, яку професію ви оберете, пам’ятайте, що ваш шлях починався зі школи – місця де ви отримали перші знання і перший досвід", – звернувся із до учнів однієї зі шкіл командир мукачівської роти Ігор Грузін.
Для першокласників поліцейські приготували окремий подарунок. Під час привітання діти отримали сувенірні значки та книги про правила дорожнього руху з цікавими та повчальними пам’ятками.
Загалом патрульні відвідали 10 шкіл Ужгорода, 7 Мукачева та 1 школу в Чопі.
До теми
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- Виявлено порушення прав дітей у дитячому оздоровчому таборі «Клінічний санаторій Карпати» Укрпрофоздоровниці
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
- «Крок у майбутнє»: в Ужгороді відбулася майстерня форум-театру для підлітків
- Ювенальні поліцейські навчили юних ужгородців безпечній поведінці на вулиці
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького запрошує завтра діток на майстер-клас «Листівка для Воїна»
- Діти прикордонників відпочили у літньому християнському таборі на Ужгородщині
- 75 дітей із Ужгорода вже відпочили у «Літньому таборі різноманітності та інтеграції»
- «Родина для кожної дитини»: у Мукачеві відбудеться пікнік на підтримку усиновлення та сімейного виховання дітей
- Для дітей та дружин загиблих захисників із Ужгорода організували іпотерапію
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні тривають операції за участі провідних хірургів із США
- 75 дітей з Ужгорода відпочинуть у «Літньому таборі різноманітності та інтеграції»
- В Ужгороді близько 200 дітей відпочивають у денному таборі
- В Ужгороді школярі 6-11-их класів можуть безкоштовно відвідати денний табір
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
До цієї новини немає коментарів