Лісівники через пресу хочуть щоб чоловіка, який незаконно рубав дерева на Виноградівщині, покарали

При детальному огляді місця самовільної рубки було встановлено, що у виділі 7 кварталу №81 Виноградівського лісництва правопорушником здійснено незаконну вирубку шести дерев породи граба, дуба та липи, і пошкодження одного дерева дуба, загальним обсягом близько п’яти м³. Розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконної рубки склав понад 21 тисячу гривень.
Провідним інженером з охорони та захисту лісу Юрієм Дзяпко про даний факт незаконної рубки повідомлено Виноградівське відділення поліції та складено відповідні документи про лісопорушення. Працівниками поліції групи швидкого реагування проведено огляд та документування місця події. Залишки лісопродукції – два стовбури граба і дуба вилучені лісовою охороною на зберігання у Виноградівське лісництво до прийняття рішення, згідно компетенції правоохоронних органів.
Також повідомляємо, що в 2013 році Михайло Шаланкі вже притягувався до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення, а у березні місяці поточного року зібрано матеріали про лісопорушення рідним братом Миколою Шаланкі, за здійснення незаконної рубки дерев у цьому ж кварталі № 81/7 заказника «Чорна гора», які було направлено до Виноградівського відділення поліції для прийняття рішення. Керівництво ДП «Виноградівське ЛГ» просить притягнути до відповідальності порушників закону.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
До теми
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- Сьогодні - Вербна неділя
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Стартувала реєстрація на НМТ - на Закарпатті тест складатимуть близько 10 тисяч осіб
- «Атлас» — проєкт, що об’єднує українців задля захисту наших військових
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- 143 освітяни Закарпаття отримали сертифікат, який засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
- У Закарпатській обласній станції переливання не вистачає крові усіх груп для ЗСУ
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- На Закарпатті гостра нестача крові з негативним резус-фактором
- Триває аукціон «Купи зустріч – допоможи фронту»
До цієї новини немає коментарів