«Робота для ВПО: ти потрібен». На Закарпатті стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія для переселенців

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад та стимулювати їх до пошуку роботи.
Інформаційну кампанію проводить Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за участі Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій, громадських та міжнародних організацій, роботодавців та ЗМІ. Вона триватиме впродовж вересня-жовтня 2023 року.
До кампанії долучилася і Закарпатська обласна служба зайнятості, завдання якої допомогти внутрішньо переміщеним особам у пошуку роботи, професійному навчанні, отриманні мікрогрантів на відкриття власної справи, інформувати роботодавців про важливість працевлаштування ВПО та діючі фінансові стимули (https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-robotodavcyam-za-vpo, https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-za-vpo).
Переселенці можуть звернутися до фахівців служби зайнятості з питань пошуку роботи, отримати консультації з працевлаштування, інформацію щодо надання мікрогрантів та ваучерів на навчання тощо.
Графік роботи ОЦЗ та філій:
- понеділок-четвер: 08.00-17.00
- п'ятниця: 08.00-16.00
Телефони «гарячої лінії» ОЦЗ: (044) 244-94-85, 095-668-65-98.
Контакти центрів зайнятості Закарпатської області
https://zak.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-zakarpatskoyi-oblasti
Регіональний телеграм канал з підтримки населення https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja
Довідкова інформація для ВПО – на порталі Державної служби зайнятості.
https://www.dcz.gov.ua/storinka/vnutrishno-peremishcheni-osoby.Закарпатський обласний центр зайнятості
До теми
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Пече органічний хліб та мріє про власну пекарню: історія переселенки Ірини Стасенко, яка почала нове життя на Закарпатті
- Як чарівники із Благодійної організації "Знак надії" перетворюють переселенців на магів
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- До річниці створення організації Закарпатський осередок ГО "Захист Держави" відзначив "Людей дії"
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- У Закарпатській області всі станції переливання крові працюють в особливому режимі
- «Ми не просто лікуємо сьогоднішні стани – ми будуємо кардіологію майбутнього», – очільниця Закарпатського кардіоцентру Ірина Котлярова
- Перед полоном замовив дружині квіти на день народження. Маріупольці В’ячеслав та Валерія Кучковські про те, як зберегти любов під час війни
- Новий вид шахрайства: не вірте. якщо вам пропонують 10 літрів пального за підписку на телеграм-канал
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті

До цієї новини немає коментарів