Власник невеличкого барбершопу на Закарпатті безкоштовно надає послуги військовим (ФОТО)

А от у селищі Вишково на Закарпатті власник невеликого барбершопу вирішив, що своєю справою зможе допомогти не лише дотримуватися вимог статутів а й даруватиме гарний настрій прикордонникам Мукачівського загону, тож тепер він надає послуги військовим на волонтерських засадах.
Перукар Денис каже, що ідея якимось чином бути корисним військовослужбовцям, з’явилася у нього ще на початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.
У юності, після звільнення зі строкової служби, яку він проходив у Збройних силах, чоловік, здобуваючи фах перукаря, розмірковував, що було б добре, щоб у кожній військовій частині працював професійний майстер-перукар, у якого військовослужбовці мали б змогу зробити модну сучасну зачіску.
Наразі декілька годин у своєму розкладі Денис залишає вільними щоб мати змогу подарувати охоронцям рубежу гарний настрій у вигляді нової модельної зачіски.
Пресcлужба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Мама здійснила мрію загиблого сина: на вершині Карпат замайорів його прапор
- Один договір — три заклади: як дві закарпатські громади вирішили питання дозвілля для дітей
- Вчитися захищати себе і рідних. Як на Закарпатті працює центр нацспротиву
- Понад 100 учасників і майже дві тонни зібраного сміття: підсумки 28-го Екопікніка CHYSTO.DE?!
- Опанувала жестову мову й навчилася шити: історія переселенки з Донеччини Ольги, яка нині проживає в Ужгороді
- Стали відомі імена двох закарпатців, які повернулися з російського полону
- Закарпаття змінюється – нові мешканці та підприємства відкривають стратегічні можливості, – підсумки публічного діалогу
- На Закарпаття на відпочинок приїхали понад 240 дітей із трьох областей у межах проєкту "Карпатська зміна"
- Ветерани та військовослужбовці на Закарпатті отримують якісну та безоплатну стоматологічну допомогу
- На Закарпатті навчання у школах завершили більш ніж 11,2 тис. випускників
- Як на Закарпатті пробують закривати вакансії через прямий діалог бізнесу та молодих людей
- Ціновий фон: закарпатський ринок у загальноукраїнській тенденції сезонного підвищення і зниження
- ТОП-10 українських письменників, які писали про Закарпаття
- На Закарпатті реалізують проєкт із розвитку підтриманого проживання у громадах
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Від сімейного лікаря до стента: на Закарпатті презентували алгоритм, що рятує життя
- Чому не обов’язково їсти суп і як це впливає на організм — пояснює лікар Михайло Гаврилець
- Минулого тижня на Закарпатті побралися 38 пар




До цієї новини немає коментарів