Стали відомі імена двох закарпатців, які повернулися з російського полону

Стали відомі імена двох закарпатців, які повернулися з російського полону
Із російського полону повернулися двоє наших земляків — військовослужбовців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі, інформує Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області.

 

Додому повернулися: Гончар Олег Олегович; Смик Андрій Ілліч. Щиро вітаємо наших захисників на рідній землі! Бажаємо якнайшвидшого відновлення, міцного здоров’я та довгоочікуваної зустрічі з рідними й близькими.

 

27 червня 2026р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів