Важливість магнію в їжі: симптоми і ризики дефіциту

Крім іншого, магній відповідає за регулювання кальцію, вироблення енергії та баланс клітинних функцій. Його дефіцит може викликати симптоми, починаючи від судом до гіпертонії, поганого кровообігу і проблем з серцем. Щоб мати достатню кількість цієї поживної речовини в організмі, важливо регулярно вживати продукти, багаті цим мінералом.
Магній: король мінералів
Магній входить у число чотирьох найважливіших мінеральних солей для нашого здоров'я, він незамінний при різних процесах організму. А також регулює функціонування нервів і м'язів. Грає важливу роль при скороченні і розслабленні м'язів.
Дослідження показують, що разом зі станом серцево-судинної системи цей мінерал може регулювати частоту серцевих скорочень. У результаті він може виступати як чинник запобігання різних захворювань серця і судин.
Крім поліпшення засвоєння вітаміну D, магній допомагає регулювати кальцій в організмі і правильно його закріплювати в кістках. В результаті ця живильна речовина важлива для тих, хто намагається зміцнити здоров'я кісток. А також його присутність необхідна навіть для формування і здоров'я зубів.
Ознаки та наслідки дефіциту магнію
Симптоми можуть варіюватися від людини до людини, але найбільш часті: постійна сильна слабкість, судоми, м'язові болі і спазми. А також виникають проблеми через дисбаланс в абсорбції кальцію.
Виявити проблему непросто, навіть лабораторні аналізи не можуть виявити дійсну наявність цього мінералу в організмі.
Оскільки значна його частина сконцентрована в органах і кістках, то виявити недолік магнію можна зіставивши кілька факторів. Які виходять далеко за рамки простого розпізнавання симптомів. Саме з цієї причини, у разі підозри, важливо проконсультуватися з лікарем. Щоб отримати аналіз усього стану харчування. Ця живильна речовина має безперечну важливість і заслуговує особливої уваги. В результаті наявність його в щоденному раціоні — це кращий спосіб гарантувати його адекватний внесок.
Магній від депресії
Дослідження проводилося Університетом Вермонта. Результати показали, що збільшення кількості магнію в раціон може стати вирішенням цієї проблеми, яка вважається «злом століття».
Згідно з дослідженням, таблетки з магнієм значно поліпшили стан при депресії всього за два тижні. А для тих, хто піклується про побічні ефекти, знайте, що вони мінімальні в порівнянні з тими ліками, які в цей час використовуються для лікування.
У дослідженні брали участь 126 дорослих у віці від 52 років. І головне, в них була легка або помірна депресія. Учасники були розділені на дві групи, в яких одна приймала таблетки магнію, а інша — ні.
Дослідники дійшли висновку, що переваги магнію були ефективними. Незалежно від віку, статі або використання антидепресантів людей, що беруть участь в дослідженні.
Скільки магнію нам потрібно?
При збалансованій дієті потреба в магнії становить в середньому 320 мг / добу для чоловіків і 230 мг / добу для жінок. Кращий спосіб отримати його — це інвестувати в продукти, багаті магнієм. Особливо в темно-листові рослини, насіння, олійні культури і злаки.
До теми
- Чи потрібно змінювати по батькові дитини, якщо батько змінив ім’я: роз’яснення від Мін’юсту
- Як оформити допомогу на дитину з тяжким захворюванням, якій не встановлено інвалідність?
- Закарпатських студентів запрошують написати статтю на тему транспорту, екології чи інновацій і отримати шанс виграти 20 тис грн
- Укрзалізниця призначила додатковий поїзд із столиці до Ужгорода і у зворотному напрямку
- Закарпатські патрульні нагадують: забруднений номерний знак — порушення правил дорожнього руху
- Як закарпатцям отримати безкоштовні засоби реабілітації?
- Коли пекти паски та фарбувати яйця, щоб усе вдалося: поради до Великодня-2025
- ДПС Закарпаття: актуально для мобілізованих фізичних осіб – підприємців
- Закарпатські податківці запровадили телефонні «гарячі лінії» для інформаційної підтримки для мобілізованих та демобілізованих ФОПів
- Помилки, які можуть коштувати життя: Закарпатський центр екстреної меддопомоги опублікував небезпечні дії, яких варто уникати
- Відзавтра на водоймах країни стартує нерестова заборона на вилов риби
- Лише за тиждень в екосистемах Закарпаття додалося 60 пожеж - енергетики нагадують про безпеку під час прибирання
- На три потяги зі столиці до Закарпаття додали додаткові вагони
- Пенсійна реформа: що змінилося? 20–21 березня працюватиме обласна «гаряча лінія» для консультацій
- Закарпатців запрошують взяти участь в освітньо-грантовій програмі для ветеранів та сімей військових
- Стабільні прибутки у нестабільні часи: як українці попри виклики інвестують у нерухомість
- Безкоштовні слухові апарати в Закарпатській обласній лікарні ім. Новака: хто може отримати і що для цього потрібно
- Які безоплатні обстеження можна пройти у сімейного лікаря?
- Як обміняти посвідчення водія у сервісному центрі МВС?
- У зв'язку з будівництвом євроколії Чоп-Ужгород тимчасово змінено маршрути деяких поїздів на Закарпаття
До цієї новини немає коментарів