Спільні дії при штурмі ворожих окопів відпрацьовують військовослужбовці Закарпатського підрозділу Нацгвардії

Керує діями групи командир відділення, а управління здійснює офіцер з польового командного пункту. До занять також залучено підрозділ БпЛА.
«Наша задача – відпрацювати не лише дії окремих військовослужбовців, а злагодити весь підрозділ. Це має бути єдиний організм, кожен повинен вміти і знати те, що від нього вимагається під час бойових дій. А ще надвелику роль відіграє довіра один до одного. Раніше відпрацьовували роботу у парах та трійках безпосередньо під час зачистки позиції, то тепер проходимо весь шлях від розвідки і підходу до окопу, і закінчуючи закріпленням і підходом основних сил союзників», – розповідає командир відділення з позивним «Михалич».Увесь час роботу нацгвардійців супроводжує безпілотник. Спочатку він виконує роль розвідника, а коли штурмова група дістається ворожих позицій, то оператор скидає навчальні гранати.
«Немає нічого складного в управлінні дроном. Людина може навчитися будь-чому. Але усюди є нюанси. Наприклад смертоносний безпілотник, який дуже важко знищити зі стрілецької зброї (часто це відбувається випадково) безсилий перед засобами радіоелектронної боротьби. До того ж заряд акумуляторної батареї обмежений. Тому ми повинні не лише швидко дати розвіддані нашому підрозділу, а ще й знайти та знищити противника. Це і відпрацьовуємо постійно», – поділився оператор БпЛА з позивним «Катана».
Всіма діями підрозділу керує офіцер. В окремому бліндажу збирається, аналізується і передається по підрозділу уся наявна інформація. Перед початком операції командир вивчає місцевість, наносить обстановку в спеціальну програму на захищеному планшеті. Усі дії відбуваються після ретельного планування і аналізу противника.
«Від планування та аналізу даних залежить успіх операції і життя військовослужбовців. Тому перед початком штурму командир має бути впевненим у розвідданих, розмістити резерви, дати відповідні команди командирам відділень і вміло керувати боєм», – розповів офіцер Нацгвардії з позивним «Мажор».
Подібні заняття у Закарпатському підрозділі Національної гвардії України відбуваються регулярно. Всі дії відпрацьовують зі страйкбольною зброєю, яка повністю імітує справжню. Після відпрацювання всіх запланованих елементів – бойова стрільба на полігоні. Гвардійці висуваються на позиції в повному обмундируванні, займають позиції і відкривають вогонь по мішенях. Лише завдяки таким постійним тренуванням, стверджують офіцери, нацгвардійці отримують необхідні навички і вміння, які дозволяють виконувати поставлені задачі на високому рівні і давати гідну відсіч російським агресорам.
До теми
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Закарпатська компанія взяла участь у масштабному велопробігу в Луцьку на підтримку Героїв
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- У Кам’яниці висадили «Дерева пам’яті» на честь українських героїв
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Майбутні підприємці Закарпаття ярмаркували у Львові
До цієї новини немає коментарів