Спільні дії при штурмі ворожих окопів відпрацьовують військовослужбовці Закарпатського підрозділу Нацгвардії
![Спільні дії при штурмі ворожих окопів відпрацьовують військовослужбовці Закарпатського підрозділу Нацгвардії](/images/news/2024/5/max/9.jpg)
Керує діями групи командир відділення, а управління здійснює офіцер з польового командного пункту. До занять також залучено підрозділ БпЛА.
«Наша задача – відпрацювати не лише дії окремих військовослужбовців, а злагодити весь підрозділ. Це має бути єдиний організм, кожен повинен вміти і знати те, що від нього вимагається під час бойових дій. А ще надвелику роль відіграє довіра один до одного. Раніше відпрацьовували роботу у парах та трійках безпосередньо під час зачистки позиції, то тепер проходимо весь шлях від розвідки і підходу до окопу, і закінчуючи закріпленням і підходом основних сил союзників», – розповідає командир відділення з позивним «Михалич».Увесь час роботу нацгвардійців супроводжує безпілотник. Спочатку він виконує роль розвідника, а коли штурмова група дістається ворожих позицій, то оператор скидає навчальні гранати.
«Немає нічого складного в управлінні дроном. Людина може навчитися будь-чому. Але усюди є нюанси. Наприклад смертоносний безпілотник, який дуже важко знищити зі стрілецької зброї (часто це відбувається випадково) безсилий перед засобами радіоелектронної боротьби. До того ж заряд акумуляторної батареї обмежений. Тому ми повинні не лише швидко дати розвіддані нашому підрозділу, а ще й знайти та знищити противника. Це і відпрацьовуємо постійно», – поділився оператор БпЛА з позивним «Катана».
Всіма діями підрозділу керує офіцер. В окремому бліндажу збирається, аналізується і передається по підрозділу уся наявна інформація. Перед початком операції командир вивчає місцевість, наносить обстановку в спеціальну програму на захищеному планшеті. Усі дії відбуваються після ретельного планування і аналізу противника.
«Від планування та аналізу даних залежить успіх операції і життя військовослужбовців. Тому перед початком штурму командир має бути впевненим у розвідданих, розмістити резерви, дати відповідні команди командирам відділень і вміло керувати боєм», – розповів офіцер Нацгвардії з позивним «Мажор».
Подібні заняття у Закарпатському підрозділі Національної гвардії України відбуваються регулярно. Всі дії відпрацьовують зі страйкбольною зброєю, яка повністю імітує справжню. Після відпрацювання всіх запланованих елементів – бойова стрільба на полігоні. Гвардійці висуваються на позиції в повному обмундируванні, займають позиції і відкривають вогонь по мішенях. Лише завдяки таким постійним тренуванням, стверджують офіцери, нацгвардійці отримують необхідні навички і вміння, які дозволяють виконувати поставлені задачі на високому рівні і давати гідну відсіч російським агресорам.
-->
До теми
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- «Незламність в об’єктиві»: світлини воєнного життя на Донеччині можна побачити в Ужгородському скансені до 31 липня
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- Спека та пожежна небезпека: Закарпаттяобленерго просить бути обачними з вогнем поблизу ліній електропередач!
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
- Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей
- Майже 15 літрів крові здали закарпатські гвардійці для поранених побратимів
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- Закарпаття – прихисток для ВПО
- Як отримати допомогу на поховання пенсіонера?
- "Кікімора в косметичці": як волонтери на Закарпатті плетуть маскувальні костюми для військових
- Роботу медіа в умовах війни обговорюють в Ужгороді в рамках Форуму стійких медіа
- В Ужгороді відкрили 68-му міні-скульптуру «Патрульний поліцейський-артилерист»
- Співвласниця компанії SHEMAX Тетяна Шелест виконуватиме почесну місію амбасадорів Закарпаття
- Фінансування виплат за червень жителям Закарпаття завершено
- Закарпатські лікарі продовжують оперувати захисників
До цієї новини немає коментарів