Патрульна поліція Закарпаття створює новий відділ і шукає працівників

Йшлося також про набір до патрульної поліції Закарпатської області. Патрульні розказали про умови вступу на службу в поліцію, про своїх колег патрульних поліцейських на війні та переваги роботи в системі органів внутрішніх справ.
З вересня цього року у 20-ти школах Ужгорода працюватимуть патрульні нового підрозділу — «Служба освітньої безпеки». Його створення ініціювало керівництво Національної поліції. Зараз триває набір на 24 посади для укомплектування нового підрозділу. Про це розповів Валерій Найман, начальник управління патрульної поліції в Закарпатській області.
«Основні напрямки роботу цього підрозділу: створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти з постійною присутністю поліцейського, запобігання та виявлення обігу заборонених речовин (наркотичних, вибухонебезпечних), профілактика правопорушень у дитячому середовищі, недопущенні булінгу, введення пропускного режиму у школах, дотримання та реагування усіх учасників навчального процесу на сигнали повітряної тривоги та інші, – прокоментував Валерій Найман. – За школою закріплюється поліцейський, який там перебуватиме на постійній основі». Ернест Завадський, речник управління патрульної поліції в Закарпатській області також додав, що на постійній основі працює відділ зв’язків з громадськістю, інспектори відділу відвідують заклади освіти, проводять профілактичну роботу. « У нас функціонує клас безпеки, єдиний в Україні клас, де проводяться уроки щодо дотримання правил дорожнього руху.- каже Ернест Завадський. – Але зараз говоримо про розширення структури патрульної поліції».
Крім того триває набір на службу в патрульну поліцію загалом: як працівників, що працюватимуть у батальйоні, так і в апараті управління патрульної поліції. Про вимоги детальніше розповіла Андріана Лебедєва, рекрутерка: «Вимоги до кандидатів: вік від 18 років; громадянство України; повна загальна середня освіта; володіння державною мовою; відсутність судимості; посвідчення водія категорії «В».
За словами Андріани Лебедєвої, натомість кандидати отримують можливість кар’єрного росту; стабільну заробітню плату – станом на сьогодні це 29 тис грн, безкоштовне обслуговування в медичних закладах МВС; щорічну відпустку тривалістю не менше 30 діб; грошову компенсацію на оздоровлення; можливість взяти житло в лізинг; компенсацію оренди житла. Наразі подано 58 заявок.
Після подання документів кандидати проходять військово-лікарську комісію (близько 30 лікарів), тестування на логіку та знання законодавства, тест на фізичну підготовку ( біг на 100 м та 1 км. Для дівчат- віджимання). Якщо всі етапи успішні, кандидати проходять на співбесіду з поліцейською комісією. При позитивному рішенні направляються в Академію патрульної поліції (Рівне, Київ) на 6-місячне навчання.
До теми
- На Закарпатті посилили контроль за дотриманням правил безпеки під час здійснення пасажирських перевезень
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Працевлаштування та підтримка ветеранів війни - про аспекти адаптації захисників до цивільного життя йшлося в ОВА
- Статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України: порядок оформлення та пільги
- Підсумки піврічної роботи закарпатських аудиторів: перевірки на 4,6 мільярда, виявлені порушення, відшкодування та відповідальність
- На Закарпатті дозволили полювання на мисливський сезон 2025-2026
- 118 мешканців Закарпаття цьогоріч вже скористалися ваучером на навчання
- Регіональна комісія ТЕБ та НС проаналізувала стан безпеки та готовності до надзвичайних ситуацій
- Підтримка ворога — шлях за ґрати: закарпатська прокуратура попереджає про наслідки держзради
- Контроль тендерів на Закарпатті: 137 моніторингів та 12 перевірок за пів року
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали вже понад 32 тисячі адмінпослуг у сфері земельних відносин
- На Закарпатті працюють над розбудовою мережі ветеранських хабів
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 99,4 млн грн
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- 1212 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
До цієї новини немає коментарів