На Рахівщині 11-місячна дитина отримала опіки 40% тіла

Вона повідомила, що 11-місячний хлопчик перекинув на себе чашку з гарячим чаєм.
Дитина голосно плакала. Уся передня поверхня тіла – від шиї до ніжок – була червоною. Медики попередньо встановили термічний опік 1–2 ступеня, приблизно 35–40% площі тіла.
Парамедик Еліна Молнар миттєво оцінила стан хлопчика, охолодила обпечену ділянку, наклала вологу стерильну пов’язку і надала допомогу згідно з протоколом. Уже за хвилину малюк разом з мамою були в машині швидкої.
Водій – екстрений медичний технік Павло Лип’як – подолав 40 кілометрів гірських доріг лише за 20 хвилин, аби якнайшвидше доставити дитину до Рахівської районної лікарні. Там маму з хлопчиком уже чекали медики і негайно взяли постраждалого під нагляд.
До теми
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- 83 експерти із Закарпаття оцінювали професійну майстерність учителів з усієї України
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- На Тячівщині рятувальники деблокували водія, затиснутого в салоні автомобіля після ДТП
- В Ужгороді проводять Ходу Незламних
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Судитимуть посадовця Свалявської міськради, який організував незаконне сміттєзвалище площею понад 2,7 тис. кв. м
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- На Закарпатті весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- На Закарпатті викрито масштабні бюджетні махінації з вирощування кукурудзи в аграрному інституті: завдано майже пів мільйона збитків
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Військовослужбовці 128-ї бригади та 15 ОГШБ отримали високі відомчі відзнаки
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів