Арт-терапію для жінок провели в Ужгороді

Нагадаємо, «ВОНА хаб» – це проєкт, що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA, спрямований на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в групі ризику.
У базі хабу наразі – 250 жінок: як закарпатки, так і ті, які через війну приїхали сюди з інших регіонів у пошуках прихистку. Зокрема, кар’єрний хаб допоміг із працевлаштуванням уже близько 50 жінкам. Цьому сприяла співпраця з релокованим бізнесом, обласним і міським центрами зайнятості. Також у «ВОНА хаб» жінки мають можливість перекваліфіковуватись – тут проводять курси масажу, бухгалтерського обліку, ІТ тощо.
У «ВОНА хаб» наголошують, що, зокрема, один із видів насилля – економічна неспроможність, тож навіть на арт-терапіях, які проводять щосереди, торкаються цієї теми. Сьогодні застосовували терапевтичну техніку «Квітка бажань». Психологиня Алла Фреган стверджує, що малювання фарбами сприяє психологічному розвантаженню, важливо також перед цим проговорювати ту чи іншу тему.
Ужгородська міська рада
До теми
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- ТОП-10 закарпатських квітучих маршрутів, які викликають захоплення у туристів
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Дату беатифікації блаженного Петра Павла Ороса на Закарпатті перенесено
- Науковці ведуть цілодобову пряму трансляцію життя сов із гнізда птахів на Закарпатті
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Світле свято Воскресіння Христового - головні традиції та звичаї Великодня
- Людмила Губаль: «Писанка — це лист до Бога»
- Як на Закарпатті створюють традиційну бойківську писанку: техніка та орнаменти
- Розклад Великодніх богослужінь та освячення пасок у храмах Ужгорода
- Плануйте поїздки: на Великодні свята на кордонах Закарпаття очікується збільшення черг
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Майбутні підприємці Закарпаття ярмаркували у Львові
- Група Tolk стала найчисельнішою командою благодійного півмарафону в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів