Понад 250 вимушених переселенців щодня отримують допомогу у центрі "Совине гніздо" в Ужгороді

За її словами, люди звертаються за продуктовими та гігієнічними наборами. Допомогу видають за попередньою реєстрацію та довідкою ВПО.
У центрі видачі гуманітарної допомоги "Совине гніздо" речі для сина обирає Оксана Штаєр. Вона вимушена переселенка з Харкова. Жінка розповідає, що вже отримала у центрі допомоги та в чому має потребу. "Продуктовий набір я отримала на минулому тижні, сьогодні маю отримати гігієнічний набір. Я зареєструвалася, тому маю отримати. Потрібен одяг і на роботу виходити, і вдома ходити, і теплі речі. Дитині взуття, бо нині взув, а завтра вже порвалося. Але наразі тут взуття дуже маленьке, я розумію, що у кого нога після 33-го розміру, то дітей взути дуже важко", — каже жінка.
Суспільне Ужгород
До теми
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Туберкульоз без паузи: чому медики готуються до спалаху
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Психологічні наслідки війни: в Ужгороді обговорили масштаби проблеми
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Чому не обов’язково їсти суп і як це впливає на організм — пояснює лікар Михайло Гаврилець
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Квітковий сезон стартував: що вже цвіте в ботанічному саду УжНУ
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- Як політолог з Ужгорода став командиром екіпажу БпЛА на передовій
- «Наше завдання — стримувати ворога»: як на фронті тримають оборону поліцейські-мінометники із Закарпаття
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Туберкульоз не відступає: Закарпаття серед регіонів із найвищою захворюваністю – близько 600 нових випадків щороку
- «Не маємо права на помилку, — воно дуже жорстке по відношенню до нас», – начальник вибухотехнічної служби поліції Закарпаття про роботу підрозділу
- Позивний “Імпорт”: як IT-фахівець із Чехії став оператором дронів у 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат

До цієї новини немає коментарів