Як на Закарпатті перевіряють громадський транспорт на дотримання нових карантинних вимог?

Як на Закарпатті перевіряють громадський транспорт на дотримання нових карантинних вимог?
Співробітники Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Закарпатській області приступили до перевірок громадського транспорту міжобласного сполучення. Правоохоронці встановлюють, як на території області перевізники дотримуються карантинних вимог.

 

21 жовтня, після опівночі, в дію вступили зміни до постанови №1236, внесені на засіданні Кабінету Міністрів України від 11 жовтня. Йдеться про посилення вимог до міжобласних пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.

Закарпаття наразі перебуває у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки, а значить – на неї поширюються вимоги, зазначені у постанові. Відсьогодні на території області у транспорті, що прямує до сусідніх областей чи у зворотному напрямку, потрібно мати документ, який підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID, визнаних Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Дозволяються перевезення і за наявності довідки про нещодавнє одужання від хвороби, але лише підтверджені за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг. Також дозволом на перевезення є негативний результат тестування на COVID, який дійсний лише 72 години.

Нагадуємо, що за відсутності у пасажирів одного з вище згаданих документів, до відповідальності буде притягнуто перевізника.

Для пасажирів віком до 18 років необхідними є тільки проїзний документ та документ, що підтверджує особу.

Саме тому у всіх районах Закарпаття працюють мобільні групи, які перевіряють дотримання чинних карантинних вимог. З нарядами поліції працюють і співробітники Укртрансбезпеки та Держспоживслужби.

Поліція Закарпаття звертається до громадян з проханням ставитися з повагою до власного здоров’я та стану оточуючих і завжди дотримуватися чинного законодавства та відповідних нормативно-правових актів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

22 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів