В Ужгороді засуджено чоловіка, який під наркотиками викрав авто та травмував власника

Під час судових дебатів керівник Ужгородської окружної прокуратури Андрій Неродик наголосив: «У даній справі, обвинувачений скоїв відразу кілька злочинів абсолютно нехтуючи безпекою людей. Намагаючись викрасти авто в стані наркотичного сп’яніння, він створив реальну небезпеку для оточуючих, що зрештою призвело до травмування потерпілого».
Подія сталася близько 8-ї години ранку у травні 2024 року в Ужгороді. 63-річний потерпілий припаркував автомобіль біля місцевої кав’ярні та зайшов усередину, залишивши ключі між сидіннями. Поки чоловік замовляв каву, обвинувачений проник до незамкненого авто та спробував його завести.
Помітивши це, власник автомобіля через відчинене вікно намагався забрати ключі, однак зловмисник рушив з місця, попри спроби завадити викраденню. Проїхавши кілька метрів, водій не впорався з керуванням, врізався в бордюр і травмував потерпілого, який від удару випав з вікна автомобіля. У потерпілого діагностували переломи ребер і кістки стопи, а також численні садна. Під час затримання, правоохоронці вилучили в чоловіка мисливський ніж, який він мав при собі.
У судовому засіданні обвинувачений визнав вину частково, пояснивши, що не пам’ятає всіх обставин події через стан наркотичного сп’яніння. Експертиза підтвердила, що на момент скоєння злочину, чоловік був під впливом амфетаміну та метамфетаміну.
На підставі наданих прокурором доказів чоловіка визнано винним у незаконному заволодінні транспортним засобом, керуванні автомобілем у стані наркотичного сп’яніння, що спричинило ДТП з потерпілим, а також у незаконному носінні холодної зброї (ч. 2 ст. 263, ч. 1 ст. 286-1 , ч. 2 ст. 289 КК України).
Вироком Ужгородського міськрайонного суду обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права керування транспортними засобами строком на п’ять років. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури




До теми
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті знову частішають випадки загоряння сухостою – з початку року випалено вже понад 498 гектарів землі
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- «Гуманітарна» спецтехніка опинилася на складі Закарпатської митниці
- Мукачівський прикордонний загін спростував інформацію про нові обмеження у п’ятикілометровій зоні від кордону
- Мільйонні порушення під час ремонту траси Р-21: посадовцю оголосили підозру
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- У Чопі жінка намагалася підкупити прикордонників хабарем
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- СБУ та Нацполіція викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітські настрої на Закарпатті
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- «Швидке закриття справи» за гроші: за корупційну схему на Закарпатті судитимуть держвиконавця
- На Закарпатті судитимуть реєстратора, який за фальшивими документами «переписав» землю померлої жінки
- «Дієвий ЦНАП: стійкість сервісу в цифровій державі» – всеукраїнський форум на Ужгородщині
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб

До цієї новини немає коментарів