В Ужгороді відновлюють дорогу, якою на виклики їздять рятувальники

В Ужгороді відновлюють дорогу, якою на виклики їздять рятувальники
2 мільйони гривень спрямували на капітальний ремонт вулиці Болгарської в Ужгороді. Це Суспільному сказав міський голова Богдан Андріїв. Ідеться про дорогу, якою виїжджають на виклики рятувальники.

 

Вулицею Болгарською на виклики виїжджають працівники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини. Дорогу тут капітально не відновлювали останні 50 років, — каже речниця ДСНС в області Наталія Батир.

"Саме ця ділянка була в жахливому стані: автівки та пожежні автомобілі, які рухалися на виїзд, вони долали цей проміжок за більший період часу, ніж потрібно. Окрім того, це ускладнює рух й іншим автівкам, які виїжджали на зустрічну смугу руху, тож перешкоджали пожежному транспорту доїзду до місця події", — розповіла вона.

Дванадцять років цією дорогою на роботу їздить ужгородець Володимир Макара.

"Якщо її зроблять, то буде супер. Тут не тільки легкові, тут і фури їздять, — сказав чоловік. — Багато розбивається машин, от тепер її везу на ремонт. А на нього багато йде грошей".

Наразі тут демонтують старий асфальт і розчищають узбіччя дороги. Василь Грицак перевіряє місця, де проходить електричний кабель. Каже: робить це для того, аби виявити місця переходу кабелю з одного боку на інший під покриттям, для того щоб їх не пошкодити.

Вулицю Болгарську ремонтують за гроші обласного Дорожнього фонду та міського бюджетів, — сказав міський голова Богдан Андріїв. Каже: її почали відновлювати на прохання рятувальників.

"Звернення ДСНС щодо проведення капітального ремонту на цій ділянці дорозі, тому що тут виїжджає спецтранспорт. Взагалі, тут і бізнес працює, і мешканці проживають. Тому виникла така необхідність. Це кошти з дорожнього фонду – 2 млн., і ми співфінансуємо з міського бюджету – 200 тисяч", — сказав Богдан Андріїв.

Міський голова пояснив: дорогу, якою виїжджають на виклики рятувальники, не ремонтували під час попередньої його каденції через те, що вона не потрапила в рейтинг доріг за пріоритетністю:

"У нас в місті понад 200 км доріг, більшість з них потребують поточних і капітальних ремонтів. Ми у своїй діяльності визначаємо пріоритети, де найбільш важливо і потрібно, і де в найбільш поганому стані покриття", — сказав Андріїв.

За словами Богдана Андріїва, ремонт вулиці Болгарської триватиме рік. Загальна вартість робіт — 22 млн гривень. Наразі є два мільйони. Іншу частину, каже, очікують із обласного дорожнього фонду.

 

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

03 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів