Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"

Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"
Ужгородський ліцей імені Тараса Шевченка сьогодні провів у доросле життя 92 випускників. Для кожного з них цей день – особливий рубіж між дитинством і новими можливостями, між шкільними спогадами та майбутніми звершеннями.

 

"Серед випускників – п’ятеро дітей, які через війну були змушені залишити свої рідні домівки. Ужгород і наш ліцей стали для них другою домівкою, місцем підтримки, дружби та нових надій.

Особлива гордість ліцею – четверо випускників, які здобули омріяні 200 балів на НМТ. Це результат наполегливої праці, сили духу та прагнення до знань.

Дорогі випускники! Пишаємося кожним із вас, адже ви – розумне, талановите й незламне покоління українців. Попри війну, повітряні тривоги, ви показали неймовірну силу духу й жагу до знань. Попереду на вас чекає велика дорога. Саме вам творити майбутнє нашої держави, відбудовувати та розвивати Україну, втілювати найсміливіші ідеї та мрії.

Не бійтеся викликів, вірте у свої сили, зберігайте людяність, гідність і любов до рідної землі. Нехай ваш шлях буде світлим, успішним і щасливим.

Сьогодні висловлюємо глибоку вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Саме завдяки вашій мужності, стійкості та самопожертві українські діти мають можливість навчатися, мріяти та будувати плани на майбутнє.

Щира подяка батькам – за любов, підтримку та виховання справжніх патріотів. Велика вдячність вчителям – за мудрість, терпіння, самовіддану працю та віру в кожного учня", - написав міський голова на своїй сторінці у Фейсбуку.

 

22 червня 2026р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів