Найбільший шкільний басейн планують відкрити в Ужгороді

Найбільший шкільний басейн планують відкрити в Ужгороді
Сьогодні, 17 червня, заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка перевірив хід виконаних робіт об’єкту, який включили у 2019 році до програми «Великого будівництва» Президента України Володимира Зеленського. Незабаром відкриття. Про це інформує пресцентр ОДА.

 

Йдеться про найбільший шкільний басейн Ужгорода. Він розташований у Класичній гімназії на 8-го березня.

«Зараз там ремонті роботи виконані на 100 відсотків», – інформує Іштван Петрушка. 

Капітальний ремонт басейну передбачив виконання робіт з часткового перепланування приміщень, ремонт чаші басейну з влаштуванням нового покриття, заміну компенсаційного баку, заміну технологічного обладнання та трубопроводів, влаштування системи вентиляції, заміну сантехнічних приладів, заміну електричних мереж та виконання оздоблювальних робіт та фітнес зал з тренажерами.

«Реалізація даного проєкту надасть можливість учням займатися водними видами спорту, проводити змагання з водних видів спорту та оздоровлення в  сучасному, модернізованому басейні», – доповнив заступник голови Закарпатської ОДА.

У гімназії навчається 922 учнів. Будівля розташована у житловому масиві, що дасть можливість збільшити кількість дітей на тренуваннях. Тепер у сучасних європейських умовах учні класичної гімназії та всі охочі діти міста мають змогу навчатися плавати із задоволенням та комфортом! Наразі готується документація на введення об’єкта в експлуатацію. “Дякуємо керівництву обласного центру Закарпаття та депутатам Ужгородської міської ради за співфінансування цього об’єкта”, – резюмував Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

18 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів