Кінець березня Закарпаття зустріне з хмарами, дощами та туманами

Як йдеться на офіційному сайті Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні буде хмарно з проясненнями, без опадів. В горах місцями туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Температура повітря вночі 0-5°, в горах місцями 8-10° морозу, вдень 8-13°, в горах подекуди 0-5° тепла.
30 березня синоптики прогнозують мінливу хмарність, на заході слабкий дощ. Вночі та вранці в горах місцями туман. Вночі 0-5° тепла, в горах місцями 1-6° морозу, вдень 6-11°, в горах подекуди до 3° тепла.
31 березня буде знову хмарно, без істотних опадів. Вночі та вранці в горах місцями туман. Температура повітря вночі 1-6° тепла, в горах місцями до 2° морозу, вдень 10-15°, в горах подекуди 5-7° тепла.
1 квітня буде без опадів. Вночі 1-6° тепла, вдень 10-15°, в горах подекуди 5-7° тепла.
2 квітня прогнозують невеликий дощ. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 8-13°, в горах подекуди 3-5° тепла.




Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Позивний «Трамп» - Віктор з Страбичова пройшов шлях від солдата до капітана у 101-й окремій бригаді територіальної оборони Закарпаття
- «До війни я випікав у ресторані «Наполеони» й «Медовики», а зараз у нас найпопулярніший – вафельний торт зі згущонкою». Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Діабет і серце: битва, яку можна виграти лише разом із лікарем
- Роботи, що рятують життя: історії поліцейських Закарпаття з лінії вогню
- «Бограч-index» – листопад 2025: за місяць ціни на продукти виросли на 12,5%
- Троє військових із інфарктом за добу: у Закарпатському кардіоцентрі показали, як надають допомогу нашим захисникам
- Тренується шість днів на тиждень і у 16 років став чемпіоном світу: історія мукачівського боксера Ростислава Трусова
- На Закарпатті зараз 23 842 військових, які звільнилися з лав армії
- Між закордоном і армією 22-річний “Шкіпер” обрав ЗСУ!
- Закарпаття: стабільність із внутрішньою напругою – результати нового соціологічного дослідження
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- Юрій Кілб із Ужгорода каже просто: «Рятувати — це не робота, це спосіб життя. Якщо не ми, то хто?»
- "Люди, які віддали частину себе за свою країну, мають самі обирати, де їм виступати" — чемпіон світу Владислав Горнодь
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Війна спричиняє безсоння українців: результати наукового дослідження
- День спільної пам’яті, тиші й молитви: чому закарпатці 1 листопада поминають померлих
- Пітятко, ружа, тинґириця, калап, ґарадичі: топ-25 слів закарпатського діалекту
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ветеранська справа: як поблизу Мукачева вирощують креветку та африканського сомика
- Понад 350 пацієнтів з інсультом зафіксували за 9 місяців на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів