Ужгородські патрульні виявили у центрі міста двох нетверезих водіїв

Вчора, близько 22-ї години, на вулиці Швабській, поліцейські зупинили авто Skoda за перевищення швидкості. Під час спілкування інспектори помітили ознаки алкогольного сп‘яніння. Тестування керманич проходив у лікаря-нарколога, за допомогою Драгера. Прилад показав 2.24 промілле. На водія склали постанову за ч.1 ст.122 (Перевищення швидкості) КУпАП.
Інший випадок трапився на вулиці Станційній. Поліцейські зупинили авто Citroën за порушення ПДР. Під час розмови охоронці порядку помітили, що керманич нетверезий. Драгер показав 1.68 промілле. Додатково водій пройшов тестування у лікаря-нарколога, який підтвердив, що водій їхав напідпитку.
На нього склали постанову за ч.2 ст.126 (Особа немає права керування) КУпАП.На обох керманичів склали протоколи за ч.1 ст.130 (Керування у стані алкогольного сп‘яніння) КУпАП, інформує патрульна поліція Закарпатської області.
До теми
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- "Якщо не допомагати, війна не закінчиться скоро": як у Мукачеві колишній військовий Артем Орел ремонтує машини для ЗСУ
- Офіцери 128-ї бригади відвідали побратимів, які повернулися з полону
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- «Дядя Вася»: спокій та позитив серед війни. Історія бійця 128-ї бригади
- Від сімейного лікаря до стента: на Закарпатті презентували алгоритм, що рятує життя
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Туберкульоз без паузи: чому медики готуються до спалаху
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Психологічні наслідки війни: в Ужгороді обговорили масштаби проблеми
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Чому не обов’язково їсти суп і як це впливає на організм — пояснює лікар Михайло Гаврилець
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- Як політолог з Ужгорода став командиром екіпажу БпЛА на передовій
- «Наше завдання — стримувати ворога»: як на фронті тримають оборону поліцейські-мінометники із Закарпаття



До цієї новини немає коментарів