Ужгород знову цвіте – цього разу запашними ірисами ФОТО
Як пишуть в мережі Фнтернет різні видання, ростуть іриси всюди і налічують близько 700 видів усіляких форм і відтінків.
У перекладі ірис означає «веселка». Так назвав квітку Гіппократ на честь Іриди, богині веселки. Легенда розповідає, що коли Прометей подарував людям вогонь, спалахнула веселка – так раділа природа. Радуга переливалася весь день, вечір і ніч, а коли темрява відступила і зійшло сонце, всі побачили, що на землі розцвіли дивовижні іриси – квіти, схожі на веселку.
Такі веселкові квіти прикрашають зараз і Ужгород. У різних районах можна побачити різні кольори, час від часу можна зустріти й надзвичайно оригінальні різноколірні рослини.
.jpg)
Більшість фото зроблені журналістами видання на вулицях Ужгорода. окремі фото - з власних квітників.





До теми
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- В Ужгороді розпочався «Чендей-фест»: визначили найкращих авторів малої прози та сценаріїв
- «Alpa» в Ужгороді: як століття тому рекламували легендарну францовку
- Світовий стандарт у дії: чому серце пацієнта в Закарпатському кардіоцентрі лікує не один лікар, а ціла команда?
- Коли в Ужгороді почали пити чай
- Інвестиція у майбутнє: скільки коштує навчання в УжНУ у 2026 році та як змінилися цінники?
- Майже половина виявлених за рік онкологій на Закарпатті – це 3 та 4 стадії
- Операція, яка рятує життя: у Закарпатському кардіоцентрі вперше самостійно виконали операцію Бентала
- В Ужгороді завершилася літня школа гончарства просто неба
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Опанувала жестову мову й навчилася шити: історія переселенки з Донеччини Ольги, яка нині проживає в Ужгороді
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- Наталія Петій-Потапчук: «Національна, народна культура має колосальне значення саме в час війни»
- 18 хвилин між життям і інфарктом: репортаж із операційної Закарпатського кардіоцентру
- Закарпаття змінюється – нові мешканці та підприємства відкривають стратегічні можливості, – підсумки публічного діалогу
- Кава по-закарпатськи. Історія, традиції та бізнес улюбленого напою

До цієї новини немає коментарів