Порошенко і Москаль говорили про ремонт закарпатських доріг. Що зміниться у 2019?

Дороги на Закарпатті далекі від ідеальних. Аби досягнути кращого, потрібно працювати, і Президент обіцяє контролювати цей процес.
"Можемо сміливо сказати, що за останні три роки на Закарпатті зроблено стільки, скільки не робилося з моменту здобуття Україною незалежності. Побудовані нові сучасні асфальтні заводи, в область прийшли іноземні автодорожні компанії з потужною технікою. Починаючи з 2017 року, стали прокладати асфальт навіть у тих високогірних селах, де його ніколи не було. На цей рік виділено рекордні 870 млн грн для ремонту доріг, і я проконтролюю кожну копійку. Серед важливих дорожніх проектів на Закарпатті - об'їзна в Берегові", - зазначив Петро Олексійович.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко наголосив, що авіасполучення з Закарпаттям має бути частішим
Геннадій Москаль наголосив: "Промовистий факт – після ремонту доріг на головних туристичних напрямках потік туристів збільшився в кілька разів, – підкреслив Геннадій Москаль. – Приклад – ремонт дороги до Синевирського озера, до бункера Лінії Арпада, до Долини нарцисів тощо".
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- До річниці створення організації Закарпатський осередок ГО "Захист Держави" відзначив "Людей дії"
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- У Закарпатській області всі станції переливання крові працюють в особливому режимі
- «Ми не просто лікуємо сьогоднішні стани – ми будуємо кардіологію майбутнього», – очільниця Закарпатського кардіоцентру Ірина Котлярова
- Перед полоном замовив дружині квіти на день народження. Маріупольці В’ячеслав та Валерія Кучковські про те, як зберегти любов під час війни
- Новий вид шахрайства: не вірте. якщо вам пропонують 10 літрів пального за підписку на телеграм-канал
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Закарпатців закликають стати донорами крові напередодні різдвяно-новорічних свят
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО
- "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина": історія чопського прикордонника Євгенія

До цієї новини немає коментарів