Троє молодиків на Мукачівщині "потягли" з подвір'я скутер

З заявою про крадіжку скутера до поліції Мукачівського району звернувся житель села Страбичово. Чоловік повідомив, що вночі з його подвіря невідомі особи викрали скутер.
Працівники кримінальної поліції Мукачівського району знайшли скутер та встановили особи крадіїв транспортного засобу. Ними виявилися троєжителів села Великі Лучки віком 19-23 років. Один з них уже притягався до відповідальності за скоєння аналогічного злочину.
Правоохоронці перевіряють підозрюваних на причетність до інших злочинів, скоєних на території Мукачівського району.
За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- До 80-річчя обласний краєзнавчий музей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- Закарпаття знову зустріло евакуаційний потяг із сім’ями з прифронтових областей
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
- У Мукачеві патрульні надали допомогу дівчині, яка намагалася завдати собі шкоди
- Ще двох закарпатців звільнено з російського полону
- Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького святкує 80-річчя: міжнародна конференція зібрала науковців із України та з-за кордону
До цієї новини немає коментарів