Закарпатська поліція "кулінарні пошуки" краянки оцінила по-своєму...

105 рослин снодійного маку виявили працівники Дубівського відділення поліції на городі пенсіонерки в с.Тисолово Тячівського району. На господиню очікує передбачена законом відповідальність.
15 липня в ході проведення спецоперації "Мак-2017" працівники сектору реагування патрульної поліції спільно з дільничними офіцерами поліції смт.Дубового навідалися в оселю 62-річної жительки с.Тисолово Тячівського району. Там поліцейські виявили на городі незаконний посів маку. Загалом було вилучено 105 рослин снотворного маку. Господиня пояснила, що мак вирощувала для кулінарних потреб.
Нагадаємо, що за посів 100 і більше рослин маку та 10 і більше рослин конопель законом передбачено кримінальну відповідальність (ст.310 Кримінального кодексу України). Операція «Мак-2017» в області триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана

До цієї новини немає коментарів