Закарпатська ДПС про зазначення у фіскальному чеку РРО/ПРРО назви товару
Податківці інформують, яким чином у фіскальному чеку РРО та/або ПРРО повинна зазначатися назва товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів.
Податківці інформують, яким чином у фіскальному чеку РРО та/або ПРРО повинна зазначатися назва товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів.
Податківці інформують, яка застосовується відповідальність до СГ у разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на РРО або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на такій контрольній стрічці.
При відправці продавцями товарів будь-яким експедитором (логістичною компанією) в Україні, який не має статусу ні кур’єра, ні перевізника, не є учасником відносин купівлі-продажу, не передає право власності на товар та не бере участі в розрахунку за нього відповідно до договору про надання послуг, фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром, або надісланий покупцеві при, або до передачі його експедитору (логістичній компанії).
Під час проведення заходів з контролю, покладених на Державну податкову службу, працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Закарпатській області викрили нелегальний пункт обміну валют, який здійснював свою діяльність без будь яких дозвільних документів.
Тривають зустрічі податківців Головного управління ДПС у Закарпатській області з платниками територіальних громад. Сьогодні така зустріч, у форматі семінару, пройшла для платників Баранинської територіальної громади.
На Закарпатті податківці продовжують проводити зустрічі з платниками територіальних громад. Днями така зустріч, у форматі семінару, пройшла для платників Середнянської територіальної громади.
Щодо імпорту/експорту даних в/з довідника «Номенклатура» ПРРО ДПС WEB-ВЕРСІЯ на Аndroid, iOS або Windows.
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області пройшов сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Порядок реєстрації РРО/ПРРО».
Станом на 26 вересня 2023 року у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 14094 легкових транспортних засобів.
Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП).
Державна податкова служба України інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.
На пенсійні виплати у поточному місяці спрямовано майже 1,1 млрд гривень.
Платникам на замітку.
Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.
Сьогодні, 26 вересня 2023 року, в селі Велика Добронь відбувся безкоштовний семінар для підприємців Великодобронської територіальної громади.
Фахівці ГУ ДПС у Закарпатській області інформують, в якому випадку надходить повідомлення «В режимі «заблоковано» здійснення розрахункових операцій неможливе» при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС».
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, чи має право СГ повернути кошти готівкою за не отриманий товар (не надану послугу), якщо оплата проводилася через РРО з використанням банківської платіжної картки (POST-терміналу).
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформує, чи необхідно застосовувати РРО та/або ПРРО ФОП – платникам ЄП другої – четвертої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села, селища в торговельному об’єкті, в якому також здійснюється торгівля підакцизними товарами.