Тварини-переселенці в Закарпаття: паличники Юлії Дуб
5-річна Соломія з Києва розповідає про своїх екзотичних домашніх улюбленців, що разом з нею втікали від війни.
5-річна Соломія з Києва розповідає про своїх екзотичних домашніх улюбленців, що разом з нею втікали від війни.
Толока на занедбаному ужгородському цвинтарі на вулиці Капушанській відбулася 28 березня.
51-на з них - це займання в екосистемах краю.
Об'єднавши зусилля, готові боронити рідне місто. В Берегівській територіальній громаді небайдужі місцеві створили добровільне формування територіальної громади "Відсіч".
Сім’ї, що виїхали з гарячих точок, поселили, забезпечили комфортними умовами, їжею, одягом та усім необхідним. Один з закладів, де розмістили біженців – гуртожиток професійної школи- відвідали наші журналісти, поспілкувалися з вимушеними гостями. Що кажуть люди . Це – гуртожиток професійної школи у селі Велика Добронь на Ужгородщині.
Менше завантажені і лікарні. Але лікарі кажуть, хвороба нікуди не ділася. Жителі все ще хворіють.
У с. Малі Селменці Ужгородського району за греко-католицьким обрядом похрестили Віру, котра народилася в Києві.
Чотири казани гуляшу для переселенців приготували у Боздошському парку в Ужгороді впродовж вихідних. Про це Суспільному розповів співорганізатор акції “Куховарство без кордонів” Віктор Бобура. За його словами, це спільна акція разом зі словацькими фермерами, які хочуть допомогти вимушеним переселенцям в Україні.
“В єднанні наша сила” — такий концерт Закарпатського народного хору відбувся перед обласною філармонією в Ужгороді. Участь у ньому взяли 70 артистів. Про це Суспільному сказала художня керівниця колективу Наталія Петій-Потапчук.
Фермери працюють на полях, у тепличних господарствах, аби урожай овочів був гарним!
25 березня стартувала нова програма, спрямована на підтримку вимушено-переміщеним особам на території Закарпаття. Окремі, вразливі категорії переселенців, отримуватимуть фінансову допомогу в розмірі 2220 гривень протягом трьох місяців. Програма розраховується на 45 тисяч осіб.
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш прогнозує, що світ чекає загроза масового голоду через розв’язану росією війну в Україні.
Сувенірні ляльки вуду "Путін" шиє ужгородська майстриня Марина Федчик. За її словами, вона виготовила впродовж тижня понад 150 ляльок вуду. Вони продаються як сувеніри, а зароблені гроші йдуть для української армії.
Благодійний фонд «Серце до серця», який у мирний час займався допомогою дитячим лікарням області життєво важливим обладнанням, із початком війни активно долучився до волонтерства мілітарного.
Вони символізують повітряну стихію, а отже, – і легкість та здатність надихати.
Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги у часи війни розширив свої функції.
На Закарпаття не припиняють приїжджати вимушені переселенці з різних областей.
На Закарпаття продовжують евакуювати підприємства з регіонів, де йдуть бойові дії.
Академічний симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії просто неба провів музичний захід «Разом до перемоги» на підтримку 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади.
Близько трьохсот тисяч вимушених переселенців з початку війни розмістили на Закарпатті.