Ходили жебракувати та обікрали будинок: Зухвалий злочин у Закарпатті
Поліцейські Закарпаття розкрили крадіжку коштовностей у жительки села Великі Ком’яти.
Поліцейські Закарпаття розкрили крадіжку коштовностей у жительки села Великі Ком’яти.
На базі навчального закладу Ужгорода діє соціальна їдальня. Організували її для внутрішньо переміщених осіб волонтери гастрономічного батальйону Закарпаття спільно із представниками громадської організації "Шан".
18 спеціальних модульних будинків для тимчасового проживання людей в регіонах, що постраждали від війни, передав Закарпаттю колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі.
Гуманітарний хаб для переселенців відкрили в Ужгороді у спорткомплексі «Юність». Одяг для дітей та дорослих, взуття, ковдри, подушки, іграшки і не тільки зібрали тут для тих, хто був вимушений покинути власні домівки і опинився на Закарпатті.
Ціни на продукти харчування в області зросли лише на кілька відсотків. Такі дані, згідно щоденного спостереження, навели у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Закарпатській області.
4 квітня, відзначили Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки.
Її ім’я означає «розумність», «мудрість», «наука». І саме такою постає наша спортивна героїня із Чернігова. Вона прибула на Закарпаття з долею переселенки.
Глинотерапія – те, що зараз вкрай необхідно дітям, котрим довелося зустрітися віч-на-віч із війною.
Звук робить свою роботу самотужки. А той, хто йому надає життя в просторі, – провідник звуку. Так Юрій Лучезарний трактує звукотерапію.
Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок для дітей ужгородців та вимушених переселенців провели 3 квітня в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Проводила заняття майстриня Олена Сігетій.
В Ужгороді волонтери у порожньому приміщенні облаштували хостел для вимушених переселенців.
Початок квітня, ознаменований дощем майже по всій території Закарпаття, для рятувальників – почасти, розрада. Упродовж березня краяни масово спалювали сухостій, внаслідок чого суттєво зросла кількість пожеж на відкритому просторі.
При Закарпатській ОВА створюють асоціацію айтівців. Керівництво області провело зустріч із представниками ІТ-сфери з усієї країни.
"Навчаймося української разом!" –під таким гаслом в Ужгороді стартував освітній проєкт. Усіх охочих оволодіти солов’їною чи вдосконалити навички від 5 років і старше запрошують долучитися безкоштовно до занять!
Згідно з угодою між Райффайзен Банк Україна та АТ «Райффайзен Банк», українці, які рятуються від війни в Угорщині, можуть обміняти гривні, які вони взяли з собою.
Це – чудотворна ікона Божої Матері, яка має назву «Всецариця», одна з найвідоміших у світі! Точніше одна з двох копій, що наразі зберігаються в Україні: у Покровському монастирі в Харкові та храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері в Ужгороді.
Саме з такої пісочної анімації почалась волонтерська робота із доставки 23 генераторів для українських міст, які розбомбили російські військові. Автор роботи – ужгородська художниця Наталія Тарнай. Вона разом із другом - німецьким ведучим та кінорежисером Зьореном Айко Мільке, вирішили через перформанс привернути увагу до війни в Україні та залучити благодійників.