Кров для бійців ЗСУ: закарпатські митники поповнили ресурси Станції переливання крові в Ужгороді

Закарпатська обласна Станція переливання крові, що в обласному центрі Закарпаття, постійно наголошує на здачі свіжої крові для потреб військовослужбовців, особливо для тих, які зазнають важких поранень на фронті.
Тож, Закарпатська митниця вчергове відгукнулася на акцію спільного донорства, аби допомогти медикам станції зібрати необхідний об’єм крові для військових. Майже 30 літрів крові використають для переливання важкохворим бійцям. Благодійна акція не одноразова і продовжується, бо як наголосили у станції - наразі потрібні усі групи й всі резуси.
До слова, станція забезпечує кров’ю лікарні міста та області, регулярно, двічі на місяць, кров відправляють на потреби ЗСУ. Тож, долучайтесь та допомагайте перемагати російських загарбників!
Пресслужба Закарпатської митниці






До теми
- Ракетний удар по заводу в Мукачеві: прокуратура заочно повідомила про підозру командуванню Чорноморського флоту рф
- 7 років під чужим іменем: на Закарпатті засудили чоловіка, який переховувався після вбивства батька
- На Закарпатті від початку року ліквідовано вже 1165 пожеж в екосистемах
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Трагедія на Берегівщині: під час купання на річці потонув підліток
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- На Ужгородщині 40 студентів із Закарпаття та Харківщини разом пройшли підготовку до нацспротиву
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- На "Купала Фест" в Ужгороді зібрали понад 328 тис. грн для ЗСУ
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси

До цієї новини немає коментарів