Закарпатський народний хор виступив в Ужгороді на підтримку української армії

За її словами, Закарпатський народний хор долучився до культурних акцій, які відбулися на підтримку України 27 березня у всьому світі. Захід провели на підтримку 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.
.jpg)
Закарпатський народний хор виконав пісню “Ой, у лузі червона калина”. Артистка закарпатського хору Яна Садварій вперше прочитала свої вірші.
"Поштовхом, як і для всіх, для мене стали ті події, які тепер не дають спати, жити з тих, хто тут і хто виїхав з певних причин, хто залишається там, де рвіться бомби і кожна людина, мабуть, це по-своєму переживає, у мене це вилилося у вірші. Так сталося, що вночі, коли безсоння тільки є молитва і пишуться вірші”, — розповіла Яна Садварій.
На концерті “У єднанні наша сила” артисти хору виконали пісню “На війну йду”. Артист Закарпатського народного хору Михайло Тацин розповів: “Це наша Закарпатська пісня. Ця патріотична пісня давно в нас в репертуарі. Вона проте, як хлопець прощається з дівчиною і йде на війну. Коли я виконував цю пісню відчував в першу чергу гордість за наших хлопців, які на передовій воюють, захищають нашу державу”.
.jpg)
Загалом артисти закарпатського народного хору виконали 15 пісень, — розповіла художня керівниця колективу Наталія Петій-Потапчук.
"Це дуже особливий день, тому що 27 березня проводиться марафон "Врятувати Україну". Його проводять у всьому світі. І ми долучилися до цього марафону. Мета сьогоднішньої події — це підняти дух жителів міста і гостей, допомогти нашій 128-й бригаді", — розповіла Наталія Петій-Потапчук.
Тривав концерт закарпатського народного хору “У Єднанні наша сила” близько години. За словами, художньої керівниці хору Наталії Петій-Потапчук, участь у ньому взяли 70 артистів.
Суспільне Закарпаття
До теми
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 33-річним солдатом Михайлом Шипом
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Шипом.
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 43-річним солдатом Олександром Луцьом
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів