Туризм на Закарпатті: проблеми та перспективи
Півтора мільйона туристів за дев’ять місяців уже прийняло Закарпаття. І це на 50 відсотків більше, ніж за весь минулий рік.
Півтора мільйона туристів за дев’ять місяців уже прийняло Закарпаття. І це на 50 відсотків більше, ніж за весь минулий рік.
Сьогодні, 28 вересня, у центральній частині Ужгорода біля входу до альпінарію урочисто відкрили нову туристичну родзинку міста – діючий геознак бусоль.
Ці місця — реальна альтернатива звичному відпочинку на морі.
Міжгірський, Берегівський та Хустський райони цьогоріч визнані кращими у туристичній галузі Закарпатської області, а наймасовішим фестивалем року – рахівська «Гуцульська бриндзя». Підсумки рейтингів оголосили сьогодні (27.09) під час урочистостей з нагоди Дня туризму в Україні.
У кінці тижня на Берегівщині відбудеться один із найстаріших фестивалів Закарпаття – «БерегФест 2017» – «Дружба без кордонів». Свято відзначатимуть у передмісті Берегова, на стадіоні села Яноші, протягом двох днів – у суботу, 30 вересня та неділю, 1 жовтня. О 13.30 від центру села до стадіону вирушить костюмована хода, яка завершиться урочистим відкриттям і запаленням фестивального вогню. А о 14-й годині, згідно з древніми народними звичаями, дівчата почнуть чавити виноград босоніж у винних діжках і змагатися за перемогу в конкурсі «Краща дівчина в діжці».
Сьогодні, у всесвітній день туризму, члени виконкому Ужгородської міськради підтримали Програму розвитку туризму та формування позитивного інвестиційного іміджу м. Ужгород на 2018-2022 роки.
В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення 7-8 жовтня Етнофестивалю Мукачівщини «Бобовищенське гроно».
За півтори години спільної мандрівки студенти побачили центр міста, єврейську синагогу (філармонію), Кафедральний собор, Ужгородський замок, колишній Василіанський монастир (фізфак УжНУ), пасаж Баті, не оминули й міні-скульптурок.
Туризм – один із видів активного відпочинку, який асоціюється з подорожами, пізнанням світу та відкриттям нових територій, торгівельними, дипломатичними та релігійними місіями. Однак є люди, для яких туризм - це життя, сповнене постійного навчання, розуміння природи та особистого виховання.
Після четвертого сходження число студентів УжНУ, які підкорили найвищу точку України, сягнуло 1200.
До Дня Ужгорода словацький портал Hospodаrske noviny запросив словаків відвідати місто, яке знаходиться всього за кількасот метрів від словацько-українського кордону.
Яка це краса — осіння пора!
Після четвертого сходження число студентів УжНУ, які підкорили найвищу точку України, сягнуло 1200!
Ужгород неймовірний. Маленький Моцарт, Швек, Свобода, Чонтварі-Костка, Ференц Ліст, Джон Лорд - об’єднує цих людей Ужгород.
Забудьте про магнітики, брелоки та дешеві футболки. Насправді у кожній європейській країні можна знайти оригінальні сувеніри, які є рідними для цього регіону.
Дуже необхідна річ для туристів та гостей Ужгорода, що допоможе ще більше пізнати одну з родзинок нашого міста.
Понад 60 учасників познайомили присутніх зі своїми товарами та послугами.
Триватиме смачний фест біля муздрамтеатру до неділі, 24 вересня.
Скуштувати й придбати їхню продукцію можна буде до закінчення святкування Дня Ужгорода.
Найкорисніша інформацію про словацьке місто Кошице. Переконайтесь, що в Європі можна відпочити дуже круто і недорого.