На Закарпатті затримали двох громадян України, які намагалися у незаконний спосіб пробратися до Угорщини

Чоловіків помітив прикордонний патруль відділу «Соломоново» Чопського загону. Невідомих затримали перед річковою ділянкою на околиці міста Чоп.
Затримані виявилися жителями Кіровоградської області. У ході проведення перевірочних заходів оперативні співробітники загону встановили, що чоловіки працюють на залізниці та були відряджені у Чоп з метою виконання службових завдань. Коли вони дізналися про відрядження, одразу почали планувати незаконний перетин кордону.
Залізничники дочекалися вихідного дня та вирушили до держрубежу за заздалегідь складеним маршрутом. Вони дійшли до берега річки Тиса і зрозуміли, що їм не вдасться її подолати. Доки вони обдумували подальший план, їх виявив і затримав прикордонний наряд.
Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення всіх обставин справи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону.
До теми
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Сьогодні виповнилося б 95 – в Ужгороді виставкою вшанували відомого митця Володимира Микиту
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним полеглим Захисником
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру нападнику у зґвалтуванні 16-річної дівчини
- На Рахівщині врятували двох неповнолітніх, які заблукали у горах
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- В Ужгороді прокуратура повідомила про підозру приватному нотаріусу, який незаконного переоформив арештоване майно на понад 42 млн грн
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Ужгородський скансен запрошує на тематичні заходи до прийдешнього свята Стрітення Господнього
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі
- 534 об’єкти газифікували минулого року на Закарпатті
- У горах Рахівщини врятували 26-річного киянина, який заблукав та ледь не загинув від переохолодження
- На Закарпатті правоохоронці перевіряють інформацію про замінування
- Смертельна ДТП на Закарпатті – двоє людей загинули
- Минулоріч на Закарпатті у ДТП загинули 9 дітей
- У Мукачеві прокуратура повідомила про підозру медику, через непрофесійні дії якої від пологової травми померло немовля
- На Мукачівщині під час полювання смертельно поранили чоловіка: поліція затримала причетного до вбивства через необережність
- Закарпатські рятувальники зустріли евакуаційний потяг із Дніпропетровщини
- В Ужгород повернувся ще один Герой на щиті – сьогодні попрощалися із полеглим 46-річним захисником Андрієм Доглушевим
- Від початку року закарпатські поліцейські зафіксували 31 водія, який користувався телефоном під час керування авто

До цієї новини немає коментарів