Дві різні схеми — один результат: на Закарпатті затримали організаторів переправлення осіб

Військовослужбовці Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та Нацполіцією, під процесуальним керівництвом прокуратури викрили 21-річного жителя Закарпаття, який організував переправлення двох чоловіків за кордон.
Переправник пообіцяв безперешкодно доставити до державного кордону жителів Донецької та Київської областей.
Точкою збору було визначено місто Львів, а звідти автомобілем закарпатець довіз «клієнтів» до Закарпаття та пояснив як пішки потрапити до прикордонного району. Свої послуги він оцінив в 15900 доларів США.
Чоловіки здійснили обхід контрольного посту та знов зустрілися з організатором. Усіх трьох одразу затримали правоохоронці, зупинивши Mersedes-Benz, в якому вони перебували.



Ще двох місцевих жителів викрили прикордонники разом з Нацполіцією, за процесуального керівництва прокуратури на спробі організувати незаконне переправлення через державний кордон 24-річного киянина. Ділків заскочили на гарячому під час отримання від «клієнта» 10 500 євро.
За таку ціну переправники пообіцяли доставити «клієнта» до прикордоння автомобілем Skoda. Далі він мав подолати глибоку річку та продовжити свій шлях до Румунії важкопрохідною гірською ділянкою кордону.
Відносно порушників, які мали намір незаконно потрапити за кордон складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП.
Організаторів протиправної діяльності затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомили про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст.332 ККУ (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
До теми
- На спуску з Говерли травмувався турист з Одеси: чоловіка евакуювали рятувальники
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- На Закарпатті родина, ймовірно, отруїлася чадним газом: дитину перевели до обласної лікарні
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Закарпатські вогнеборці у складі зведеного загону ДСНС України гасять пожежі у Франції
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Рахівщині рятувальники знайшли туриста, який дві доби блукав у горах
- ДТП на Ужгородщині: троє травмованих, водія деблокували з понівеченого авто
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- На Мукачівщині зафіксували масовий мор риби
- Прокуратура через суд повертає Керецьківській громаді землю з незаконними рибниками
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека: рятувальники закликають не провокувати загоряння
- Понад 1300 пожеж сухостою від початку року: ДСНС Закарпаття закликає припинити випалювання трави
- Похід на Петрос для мешканця Львівщини завершився травмою ноги та викликом рятувальників
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Шукали за допомогою світлових ракет: на Тячівщині врятували грибника
- Впродовж вихідних на Закарпатті сталося 22 пожежі в екосистемах
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині

До цієї новини немає коментарів