В Ужгороді відбудеться відкритий турнір з довгих нардів

У неділю, 14 вересня, в Ужгороді відбудеться IV відкритий турнір з довгих нардів "Аль-Ідрісі".
За результатами відбіркових кіл швейцарської системи буде визначено 16 кращих гравців турніру, які за олімпійською системою змагатимуться за першість. Захід проведуть за ініціативи Федерації нард Закарпаття.
Турнір розпочнеться о 10:00. Локація: тераса ресторану «Кілікія» (м. Ужгород, вул. Дитяча, 1а). Реєстраційний внесок − 500 грн з людини (включає участь у турнірі, а також обід). Частину коштів спрямують на підтримку ЗСУ.
Для участі необхідно попередньо зареєструватися за номером: 095-500-00-88. За цим же телефоном можна отримати додаткову інформацію щодо турніру.
На переможців чекають грошові призи.
До теми
- Історичний тріумф: закарпатець став першим юніором України з нормативом майстра спорту міжнародного класу
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- У Берегові вперше відбувся відкритий чемпіонат області з хортингу
- Закарпатка Аннамарі Данча вперше в кар'єрі дісталася півфіналу на Кубку світу
- В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- Прикордонники Мукачівського загону вибороли «бронзу» на «Kordon Race Winter 2025»
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу
- Командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики відбулися в Ужгороді
- Чопський прикордонник виборов бронзу на змаганнях серед ветеранів і військовослужбовців «Звитяга Нескорених»
- На Закарпатті відбудуться міжнародні змагання з довгих нардів
- В Ужгороді триває 20-й ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2025»
- В Ужгороді цими днями – чемпіонат України з дзюдо
- В Ужгороді відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування
- Півфінал Кубку області з волейболу: "УжНУ" поступився "Імпульсу"
- 130 ветеранів з усієї України змагалися у Хусті на турнірі «Карпатський виклик»

До цієї новини немає коментарів