На Боржавській вузькоколійці у перспективі їздитимуть два паровози
У туристичний сезон – один з Іршави в напрямку Виноградова, а другий з Іршави в напрямку Кушниці. Крім паровоза ГР-280, планується використати й паровоз із Чернівців.
У туристичний сезон – один з Іршави в напрямку Виноградова, а другий з Іршави в напрямку Кушниці. Крім паровоза ГР-280, планується використати й паровоз із Чернівців.
Туризм, технології, транспорт.
У 2017-ому році Закарпаття відвідало більше мільйона туристів.
Кава по-закарпатськи – це щось більше за напій, саме в нашій області у кав’ярнях знайдеш з кілька десятків видів та варіацій, кавових зерен різноманітної прожарки та помолу.
Міні-скульптурку розмістили біля входу до будівлі головного відділення "Укрпошти" в обласному центрі Закарпаття. Представив чергову родзинку публіці Федір Шандор, котрий зазначив, що саме 120 років тому в Ужгороді з'явився телеграфний зв'язок.
Напередодні, 15 вересня, у мукачівському парку «Перемога» офіційно відкрили фестиваль «Вариське пиво».
Перший в області горизонтальний годинник встановили в Ужгороді.
За тиждень на Закарпатті стануть відомі переможці рейтингу «Кращий туристичний район» та «Наймасовіший фестиваль».
Щойно об 11.00 у Мукачеві розпочався чотириденний фестиваль крафтового пива "Варишське пиво".
На Рахівщині набирає популярності велотуризм.
9 вересня у селі Велятині Хустського району було урочисто відкрито музей «Пинтьова оселя». Він присвячений постаті легендарного опришка, який діяв на Мароморощині Григора Пинті (1670-1703).
14-17 вересня в Мукачеві відбудеться ІІ пивний фестиваль "Варишське пиво".
Карпатські гори не поспішають змінювати своє яскраве зелене забарвлення, поступаючись золоту осені.
У програмі «Ранок у великому місті» (ICTV) вся Україна нарешті побачила новий фільм про Хуст: знімалася стрічка у травні, але на екрани вийшла лише у вересні.
Загалом тиждень відпустки пересічного громадянина України передбачав поїздку до Вінниці, Чернівців, Тернополя й Івано-Франківська, але погода вирішила трохи по-іншому...
2 червня двоє львів’ян – Сашко Брама та Андрій Бучко – сіли у Львові на потяг до Чопа. За плечима – два рюкзаки і амбітна мета: пішки пройти Україну від Чопу до першого блокпосту на сході, і створити на основі побаченого та почутого сучасну виставу.
Вода тут падає з висоти 36 метрів, утворюючи систему з п’яти мальовничих каскадів. Для зручності туристів тут облаштована дерев’яна альтанка у гуцульському стилі, якраз над Труфанцем. Водоспад оточений лісом, тому літньої днини тут знайдете комфортну прохолоду, і затінок.
Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди помилуватися струнконогими красенями.
Мабуть, найкраще з літом прощатися на морському узбережжі в компанії веселої, енергійної та готової до пригод молоді. Саме так і зробили наші студенти, тож цьогорічну подорож до Болгарії запам’ятають надовго.
Про сходження на Високі Татри за доступною ціною, гору Риси в День Незалежності та про враження від поїздки поділився з Володимир Феськов, - експерт інституту Політичної освіти.