На полігоні поблизу Закарпаття загинув український військовослужбовець

На Яворівському полігоні у Львівській області під час навчань загинув військовослужбовець.
Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич на своїй сторінці в Facebook в суботу, 17 вересня, передає Кореспондент.
"Сьогодні 17.09.2016 вночі на Яворівському полігоні під час нічних навчань загинув солдат Андрій П. За попередньою інформацією - від осколкового поранення в шию. На даний момент тіло загиблого знаходиться в морзі. Співчуття рідним і близьким", - написав депутат.
До теми
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Навчальний центр дошкільної підготовки ромських дітей отримав нові підручники та навчальні матеріали в межах освітнього проекту
- Академія безпекових амбасадорів – новий проєкт для підлітків в Ужгороді
- На Закарпатті відбулися фахові збори з офіцерами та сержантами підрозділів цивільно-військового співробітництва ТЦК та СП області
- «Кожен може долучитися»: в Ужгородській міськраді обговорили набір на курс підготовки населення до нацспротиву
- На Закарпатті піротехніки ДСНС навчали лісівників правилам поводження з вибухонебезпечними предметами
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- На Закарпатті стартували каскадні тренінги для медичних працівників
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- Закарпатські гвардійські кінологи вдосконалюють майстерність
- Коли кожна секунда вирішує життя: в Ужгороді рятувальники відпрацьовували дії під час ДТП
- Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді новий навчальний рік
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею
- Діалог поколінь. Нацгвардійці провели уроки для маленьких ужгородців
- Меморіал загиблим Героям відкрили в Ужгороді у військовій частині 3115 Нацгвардії
- У Чопі відбудуться навчальні стрільби - жителів просять зберігати спокій
- Закарпатські гвардійці провели навчання для представників національного спротиву
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Закарпатські гвардійці відпрацювали штурм окопів та евакуацію поранених
- Мирослав Білецький відвідав навчання закарпатських нацгвардійців

До цієї новини немає коментарів