На Закарпатті вилучено та знешкоджено дві мінометні міни часів ВВВ
Підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 16 виїздів. Хибних викликів не зафіксовано. Протягом чергової доби травмувалася одна людина.
Щодо обстановки з пожежами
|
Всього |
Збитки |
Загинуло осіб |
Постраждало осіб |
Врятовано осіб |
|||
всього |
дітей |
всього |
дітей |
всього |
дітей |
|||
Протягом доби |
3 |
20000 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
З початку року |
122 |
564700 |
6 |
- |
2 |
- |
21 |
2 |
17.02.2014 о 13:00 - пожежа в квартирі (на другому поверсі) 5-ти поверхового житлового будинку за адресою: м. Ужгород, вул. Канальна. Вогнем знищено домашнє майно в квартирі. Причина пожежі та збитки встановлюються.
17.02.2014 о 13:05 - пожежа в надвірній споруді за адресою: Хустський р-н, с. Липча, вул. Терешкової. Вогнем знищено перекриття, покриття на площі 37,8 м.кв. та 2 тони сіна. Завдана матеріальна шкода складає 20000 грн. Причина пожежі – пустощі дітей з вогнем.
18.02.2014 о 01:48 - пожежа в житловому будинку за адресою: Тячівський р-н, с. Вонігово, вул. Головна. Вогнем знищено покриття та 0,3 тони сіна, пошкоджено частину домашнього майна. Причина пожежі та збитки встановлюються.
Некласифіковані надзвичайні події
Упродовж доби некласифікованих надзвичайних подій не зафіксовано.
Надзвичайні ситуації, події та пожежі, на яких проводились заходи з ліквідації
17.02.2014 о 17:05 групою піротехнічних робіт АРЗ СП вилучено та знешкоджено дві мінометні міни 82 мм часів ВВВ, які були виявлені 15.02.2014 за адресою: Ужгородський район, м.Чоп, вул. Приозерна.
Підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно - та пошуково-рятувальні роботи здійснено 36 виїздів та виходів в гори, в ході яких врятовано 39 осіб, які потрапили у небезпеку, 31 громадянину надано невідкладну долікарську допомогу. Також 264 туристичним групам (загальною чисельністю 3266 чоловік) надано консультації, зареєстровано та супроводжено туристичними маршрутами.
Погодні умови на території Закарпатської області
За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 18 лютого очікується: хмарно з проясненнями, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі від 1° тепла до 4° морозу, вдень 5-10° тепла, у горах місцями вночі 4-6° морозу, вдень 0-5° тепла.
По м. Ужгород: мінлива хмарність, без опадів. Вітер слабкий. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 8-10° тепла.
Штормове попередження
За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології 18 лютого, у зв’язку з відлигою у високогір’ї Закарпатської області небезпека сходу снігових лавин.
Огляд гідрологічного режиму рік
Минулої доби по області спостерігалась тепла погода, пройшли дощі 2 - 10мм на високогір’ї сніг, мокрий сніг ). На річках відмічаються незначні коливання рівнів води.
Стан проїзду на автошляхах та перевалах Закарпатської області.
Температура повітря на перевалах: Латірському (-3°), Абранському (-3°), Яблунецькому (-1°), Ужоцькому (0°), Торунському (0°). На дорогах державного, обласного та місцевого значення покриття мокре, проїзд забезпечений.
У ДСНС України у Закарпатській області
До цієї новини немає коментарів