Від початку 2024 року в УжНУ припинили навчання 549 студентів-чоловіків віком понад 25 років

Про це у відповіді на інформаційний запит Суспільного повідомив проректор з науково-педагогічної роботи закладу Олександр Рогач.
З його слів, з 2022 року до УжНУ вступили 2363 студентів-чоловіків мобілізаційного віку. З них — 724 людей навчалися на бакалавраті, інші 1639 — здобували освітній ступінь магістра. Проректор зауважив, що термін навчання магістрів — рік і 4 місяці, тому студенти 2022 року вступу вже закінчили навчання наприкінці грудня 2023 року.
Станом на зараз у вищому навчальному закладі здобувають освіту 1175 студентів мобілізаційного віку. Серед них на бакалавраті навчаються 556 чоловіків (464 — на денній формі, 91 — на заочній, 1 — дистанційній), а освітній ступінь магістра здобувають 619 студентів (532 — на денній формі, 87 — на заочній, 1 — дистанційній).
Від початку 2024 року в УжНУ 210 студентів відрахували через порушення умов контракту, 95 — покинули навчання за власним бажанням, 80 — відрахували за невиконання вимог навчального плану, 42 — за порушення навчальної дисципліни та правил внутрішнього розпорядку, 33 — за невиконання вимог навчального плану та графіка навчального процесу, у зв'язку з невиходом з академічної відпустки, 9 — закінчили теоретичний курс навчання та не атестовані ДЕК, ще 80 — через інші причини.
До теми
- Яких груп крові бракує в лікарнях Закарпаття цього тижня
- ТОП-10 закарпатських квітучих маршрутів, які викликають захоплення у туристів
- Сакурове диво Ужгорода: як прищеплюють дерева і чому іноді на одному — два цвіти
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Розклад Великодніх богослужінь та освячення пасок у храмах Ужгорода
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді пройде майстер-клас на розкриття креативного мислення
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- «Біологія — це моє!» — конкурс фото та відео до Дня довкілля для школярів від біологічного факультету УжНУ
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- У Закарпатському центрі нейрохірургії та неврології щодня приймають 10 пацієнтів з епілепсією
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Як працює реабілітаційна зала для військових та цивільних в Закарпатській лікарні?
- "Про насильство не мовчать!" — закарпатські патрульні інформували, як діяти у разі домашнього насильства
До цієї новини немає коментарів