19-річний ужгородець обікрав відому кіноакторку, яка орендувала житло на Закарпатті

Нещодавно до поліцейських Ужгорода звернулася жителька Києва. Жінка розповіла, що з приміщення будинку, який вона тимчасово орендує, викрали її сумочку.
Розшукати зловмисника та повернути потерпілій викрадені речі необхідно було якнайшвидше, адже серед викраденого були не лише коштовності та гроші, але й закордонний паспорт, із яким відома кіноакторка невдовзі мала виїжджати за кордон на кінопроби.

Розкрити злочин поліцейським Ужгорода вдалося за лічені години. Переглянувши записи з камер відеоспостереження, дільничні офіцери поліції встановили особу зловмисника — 19-річного ужгородця, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності.

Чоловіка оперативно розшукали. Зізнавшись у скоєнні крадіжки, чоловік видав вкрадені ним речі, які ховав на одному з місцевих кладовищ.
За фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, слідчі Ужгородського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч.4 статті 185 Кримінального кодексу України.
Вчора, 3 серпня, зловмисникові вже повідомили про підозру в скоєнні злочину. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Благодійна різдвяна коляда відбулася в Ужгороді
- Під час Ходи звіздарів в Ужгороді збиратимуть донати для ЗСУ
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Богдан Андріїв: «Наш спільний обов’язок - підтримувати захисників». Напередодні Різдва передали допомогу 101-й бригаді ТРО
- В Ужгороді відбувся мистецький концерт «Різдвяні зустрічі»
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- Ужгородські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру у близько 20 закладів
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду

До цієї новини немає коментарів