Відбулося засідання Органу з питань охорони культурної спадщини. Що вирішили?
Зокрема, не було зауважень до вивіски магазину взуття на площі Жупанатській, 1; закладу харчування у Будинку побуту на площі Шандора Петефі, 47, прим. №2; магазину вишиванок на Олександра Духновича, 7/11. Більшістю голосів погодили паспорти вивісок магазину ювелірних прикрас у Пасажі (площа Театральна,9) та ТОВ «Транссофтгрупа» на площі Шандора Петефі, 28.
ТОВ «МІКРОТЕК» відмовили у погодженні вивіски на площі Жупанатській, 16 – через невідповідність вимогам Порядку встановлення вивісок у м.Ужгород, зокрема, підприємцям слід зробити її з натуральних матеріалів. Із такої ж причини відмовили і магазину техніки на площі Корятовича, 31. Через невідповідність вимогам щодо площі та підсвічування відмовили в погодженні технічного паспорта вивіски комп’ютерної техніки на вулиці Августина Волошина, 24.
Розглянули на засіданні також робочий проєкт капітального ремонту фасаду на вул. Олександра Фединця, 12 «а». Цей об’єкт подавали на розгляд уже вдруге, він отримав схвалення на засіданні архітектурно-містобудівної ради. За сьогоднішнім рішенням проєкт ще необхідно погодити з органом з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА і Міністерством культури та інформаційної політики.
Ужгородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ветерани в публічному просторі: як уникати стереотипів і працювати відповідально
- Приватний садочок в Ужгороді: як обрати найкраще середовище для дитини
- Написав 15 творів, п’єсу та навіть став актором у 59 років – історія офіцера 128 бригади Григоровича
- Рівень відповідальності, який дорівнює хірургічному: як на Закарпатті працюють операційні медсестри РЕПОРТАЖ
- Герої без зброї: рятувальник Роберт Кут про допомогу людям, підтримку та відповідальність за кожне рішення
- "Закарпатський квест": як дві переселенки створили настільну мандрівку краєм
- Закарпатська обласна філармонія: будівля з історією колишньої синагоги в центрі Ужгорода
- В Ужгороді у День святого Валентина одружиться 7 пар
- Крафтове виробництво «Вуйко Еко» випустило новий продукт за рецептом, якому вже понад 150 років
- "До перемоги я поки на місці": прикордонниця Чопського загону Мар'яна Грицак розповіла про службу й плани на майбутнє
- Ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Процес об’єднання – це шлях до посилення університету»
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Закарпаття під час війни: використані переваги та пропущені можливості
- Музей, що зберігає дух митця: в Ужгороді відзначають 45-річчя музею Манайла
- Мирослав Дочинець, письменник: "Україна навіть через покоління не буде повністю українськомовною"
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- Любов, що рятує в полоні: історія подружжя Андрія Раітіна та Олени Терещенко з Маріуполя в Ужгороді
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина
- ДНК-ідентифікація тіл невпізнаних та зниклих безвісти: як на Закарпатті проводять експертизи
- Служба супроводу 12-ої бригади «Азов»: як працює система підтримки

До цієї новини немає коментарів