В Ужгороді відбувся святковий гала-концерт до Днів Китаю
Святковий гала-концерт із нагоди Днів Китаю в Ужгороді та 70-ї річниці утворення КНР відбувся сьогодні ввечері на сцені Закарпатського обласного музично-драматичного театру імені Братів Шерегіїв.
Розпочали урочистості з виконання державних гімнів України та Китайської Народної Республіки. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відзначив: “Зранку ми відкрили тематичну фотовиставку, на якій представили досягнення цієї країни. Зараз маємо чудову нагоду познайомитися з мистецтвом та культурою Китайської Народної Республіки. Це унікальна можливість - не виїжджаючи з нашого міста, поринути в атмосферу Китаю”.
Подякував за дружній прийом та привітав усіх присутніх на концерті й Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей. Із артистами із Китайської Народної Республіки, які виконали пісні своєю та навіть українською мовами, а також продемонстрували національні костюми, виступили музиканти Закарпатського симфонічного оркестру під керівництвом Вікторії Свалявчик-Цанько, заслужений артист України, соліст-вокаліст Закарпатської обласної філармонії Олександр Садварій.
Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря

До цієї новини немає коментарів