На Закарпатті кіномайстерності будуть вчитися студенти зі всієї України

Впродовж восьми днів, протягом яких діятиме кіношкола «Скалка 2019», учасників вчитимуть режисерській та акторській майстерності, а також операторській справі.
Кращі спеціалісти вже вдруге розповідатимуть тридцяти учасникам про свій досвід у кінематографі, а юні кіношники зможуть теоретичні знання реалізувати на практиці та підготувати свої проекти.
Вчитися кіномайстерності будуть студенти зі всієї України. Всі вони не є професійними кіношниками, але кожен із них креативний та ініціативний. Загалом учасники, окрім згаданих акторської та режисерської майстерності, опанують ще продюсування кінострічок, сценаристку, аерозйомку та кольористику. Будуть також навчатися знімати на професійні камери.
Цього року школа кіно відбудеться на базі відпочинкового комплексу Ужгородського національного університету «Скалка». Серед лекторів будуть уже досвідчені спеціалісти із Закарпаття, Києва, Харкова та Одеси. Також «Скалку 2019» відвідає і зірковий гість, володар українського «Оскара» – премії «Золота дзиґа» Володимир Ємненко.
За словами організатора літньої школи кіно Павла Гомоная, взагалі є така ідея зробити на базі «Скалки» такий собі «закарпатський Голлівуд». «Є багато талановитих людей, які б хотіли знімати, але вони поки не мають уявлення з чого почати», – зазначає він і додає, що якраз тут даватимуть цю базу знань.
Координатор літньої школи кіно В’ячеслав Єгоров у свою чергу відзначає, що цього року вони врахували свій попередній досвід. Тому були продумані всі дрібниці, а процес навчання організований максимально ефективно.
Побачити відзняті стрічки можна буде 18 серпня.
Прес-центр Панорама
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- До Ужгородського скансену перенесли та відреставрували унікальну каплицю XIX століття
- Поліція Закарпаття домоглася вироку шахраю, який заволодів мільйонами матері загиблого воїна
- Ужгород на чотири дні стане столицею гірського кіно: CMIFF повертається з міжнародною програмою та гостями з усієї Європи
- «За склом» – у галереї «Ужгород» відкрили виставку робіт заслуженої художниці України Вікторії Кузьми, присвячену ювілею мисткині
- В Ужгородському скансені завершується встановлення римо-католицької каплиці з с. Підполоззя
- Триває відбудова дерев’яної синагоги ХІХ століття з с. Великі Ком’яти в Ужгородському скансені
- В Ужгороді відкриють виставку графіки Василя Шандра «Ой, неборе…»
- Цими вихідними в Ужгороді вдруге пройде етнофестиваль «Цвіт папороті»
- День місцевих традицій відбудеться у Синевирській Поляні: що буде цікавого
- Лемки, бойки, гуцули та долиняни в одній залі: музей ім. Т. Легоцького оновив унікальну експозицію
- В Ужгородському замку розкажуть про життя та спадщину Кароя Мейсароша
- Фестиваль «Кіно сусідів» оприлюднив програму: що покажуть цього року
- На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
- Спадщина гуцулів: скансен запрошує на ексклюзивну кураторську екскурсію
- Фільм "Вічник" за книгою закарпатського письменника Мирослава Дочинця придбали для показу в чотирьох країнах
- Заслужений академічний Закарпатський народний хор отримав статус національного
- «Між формою і знаком» – в Ужгороді представили персональну виставку робіт Едуарда Приходька
- В Ужгородському замку представили доробок одного з найкращих знавців кримськотатарської орнаменталістики Рустема Скибіна
- Маловідомі сторінки історії Закарпаття: в Ужгородському замку відбудеться лекція про Едмунда Егана
- Хор «Кантус» завершив концертний сезон хоровою композицією «Надія»

До цієї новини немає коментарів